Kzlar eger ggsleriniz bykse kcktmek iin neri

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
kızlar eger gögüsleriniz büyükse ve kücülmek istiyorsanız bu önerimi yapın kızlar gögüslerinize sıkı bi sekilde sterc film ile sarın eger sıkı sararsanız hava almıyoo gögüslerinizz vee sürekli terletiyooo bizim gögüslerimizde yag oldugu için terle cabucak kücülüyo yani
terlemeyle yaglar eriyo kızlar bi ay deneyin farkı cok rahat sekilde göreceksiniz ben yapıyorum ve farkı yavas yavas görüyorumm

cnm streç film die mi alıcam yani ilk defa duydum ismini nasıl bişi

evet,streç film diye alacaksın.pahalı birşey değil.
hemen hemen her markette bulursun,yanlış anlama ama resimlerini de göstereyim dedim.
kusura bakmayın marka var üzerinde ama... umarım reklam sayılmaz!

DSC00319b.jpg

cnm çok teşk edeiyorum gösterdiğin ilgi için ben dün aldım denedim ama hiç terlemedi 1 saate yakın beklettim ama terleme falan olmadı çok uzun süre de durdurmayalım kanser riskine yol açabilirmiş sonuçta hava almıyor tenimiz oke dikkatli olalıma ama değişklik olcanı pek sanmıyorum ama bakalım

yağ oranı gittiğinde göğüslerde sarkma olmuyormu ? merak ettim

tanıdıklarım varda göğsü büyükler,olurya kaş yapayım derken göz cıkarmayım.

cnm çok teşk edeiyorum gösterdiğin ilgi için ben dün aldım denedim ama hiç terlemedi 1 saate yakın beklettim ama terleme falan olmadı çok uzun süre de durdurmayalım kanser riskine yol açabilirmiş sonuçta hava almıyor tenimiz oke dikkatli olalıma ama değişklik olcanı pek sanmıyorum ama bakalım

ben yazın deneyeceğim sıcak havada daha kolay terleriz.

yağ oranı gittiğinde göğüslerde sarkma olmuyormu ? merak ettim

tanıdıklarım varda göğsü büyükler,olurya kaş yapayım derken göz cıkarmayım.

:roflol: doğru valla... hiç aklıma gelmemişti!
egzersizle birlikte yapmak lazım bunu bence
Benim merak ettiğim hamile iken yapılması,bir sakıncası olur mu acaba? Fikri olan var mı?:uhm:

Son düzenleme:
anam bi bu kalmıştı denemediğimiz. streçlerken dikkatli sarın sarkmasınlar. :jeyyar:

benim ki zaten dik deil ki dik olsa küçültmeyi düşünmem hem sarkık hem de büyük olması daha kötü en azından sarkık ama küçük olsun:KK43:((senağlama

X