Kzlar eger ggsleriniz bykse kcktmek iin neri

bence toparlayıcı bir etki yapar
ama benim düşüncem streçleyip spor yapmak mekik filan çekmek hep böylelikle terlemiş oluruz hemde bir yandan vücut sıkılaşmış olur sarkma yapmaz sporcu kadınların göğüsleri nasıl bi düşünün

alla alla bana pek işe yarıycak bi yöntemmiş gibi gelmedi. deneyenlerden başka sonuç alabilen varsa yazabilir mi buraya?

Yöntem işe yarayabilir.Çünkü ben bu yöntemi bel,kalça ve basen bölgemde denemiştim daha önce süper terletiyo ama sporla...sonra bıraktım...göğüsde de işe yarayabilir ama tek dejavantajı sarkma riski...

bende yuruyuse cikarken ve kosarken heryerime strec film sarip uzerine dar seyler giyiyorum gevsemesin diye ve eve geldigimde baya bi terlemis oluyorum tabi hemen dus almazsaniz heryeriniz tutulabilir

slm kızlar bende deniycem bende daha önce basen ve karın bölgeme denemiştim evet etkılı oluyo ben evde iş yaparken bide yuruyuse giderken sarıyodum şimdi göğüslerim için deniycem...

arkadaşlar bu streç flimi iice sıkı bir şekilde göbeğinize ve baldırlarınaza sarın üzerine naylonlu spor eşofmanını giyin yürüyüş pakkurlarında bir kaç tur atın ter su içinde kalıyorsunuz sonrada hemen duşalın.1 ay deneyin farkı göreceksiniz arkadaşım bu şekilde 4 ayda 20 kilo verdi.Başarılar

merhaba kızlar bn geçen sene giydim çöp poşetini gittim yürüyüşlere inanamadım nekaadr çok terlediğime snralarıda onu yukarı doğru çektim yani gögüslerimide kapatmıştım çok güzel terletti yani bn streçle denemedim hiç ama bnm yaptığım yöntem bnde çok etkili olmuştu isterseniz sizde bi deneyin sonuçta kaybedecek bişeyimiz yok büyük gögüslerden başka senağlama

saglık acısından bir zararı var mıdır acaba? ben 75 b kullanıyorum kilo almadan önce 65ya da 70 kullanıyordum o günlerimi özlüyorum.büyüklermiş gibi geliyor.90 beden olan arkadaşlar da var onlar için de soruyorum

eskiden(ananenler babanneler zamanında) büyük göğüslü kızların göğüslerini strech filmle sarar gibi bağlarlarmış güzellerim bu da sarkma nedeni tabiki...
Terlemekle de su kaybedilir yağ atılabilceğini hiç zannetmiyorum, ki yine terlemek bünyeye bağlı birşey. Annem terlemez hiç mesela ben ona göre çok terlerim bu durumda benim sürekli zayıflıyor olmam lazım
Bana hiç mantıklı bir yöntem gelmedi denemenizi de tavsiye etmem, dediğim gibi göğüslere yapacağı baskı nedeniyle sarkmaya ve gelişen vücutlarda da göğsün yanlara doğru genişlemesine bile neden olabilir:s

:bbo:Bence terleyince su kaybediliyo, yağlar değil. Onun için terleyip daha sonra tekrar su içtiğimizde o ihtiyacımızı geri alıyoruz yani işe yarayacağını sanmıyorum malesef. Arkadaşlarım bacaklarına sarıp yürüyüşe çıkıyolardı hızla kilo kaybettiler tavsiye etmişlerdi yalnız daha sonra bir programda doktorda dinlemiştim sanırım hiçbir faydası yok spor yapıp yağları eritmedikçe su kaybı bir işe yaramaz demişti.

X