Kzlar eger ggsleriniz bykse kcktmek iin neri

afedersınz ama bişey söliyeceğim. ben bugun denedım. saramadm
tenımı kavramadı.:S nasıl oluor ki bu sarma işi. yrdmcı olr msnz ?

Sevgili c3ylan; sanırım anladığım kadarıyla birkaç kere kendine dolayıp sonra düğüm atacaksın...

Ama bu yöntemle spor yapmanın dışında 1 ltlik şişe de kaldırıp indirin göğüs sarkmasın.

Ben yarından itibaren başlıyorum :KK66:)

Kızlar göğse soğuk su tutmak, ellerinizi birbirine doğru ittirmek, 1 ltlik şişelerle spor yapmak göğsü küçültmüyor ama diri tutuyor, bende hafif sarkıklık var. 75 D takıyorum...

UNıSLıM diye ürün var kullanan var mı?
Almayı düşünüyorum. Bu sene gene bikinlere mahsun baktım, seneye 80 bedenle girmek istiyorum plajlara, askılı body lere...
Yardım edin!!!

Kızlar vücuda birşeyler sararak bölgenin terlemesiyle elde edilen incelme geçerli değildir pek. Çünkü yağ yakmıyorsunuz, su kaybediyorsunuz bununla birlikte gerekli mineral ve tuzlarıda. Ve buda kaş yapayım derken göz çıkartmak olur..

Ayrıca yalnızca diyetle sakın zayıflamaya çalışmayın, yağlarınız erir ama sakrma oluşur. Egzersiz kasları çalıştırır böylece sarkmayı önler, hem incelmiş hemde sıkı bir vücuda sahip olursunuz. opuyorumnanaktan

Boyum 175 kilom 61 , 38 beden giyiyorum...

Daha fazla zayıflayamam ki...

Bu göğüsler küçülmeden bana rahat yok!

açıkcası ben deneyeceğim bunu. ve herne kadar terle sadece suyun atıldığı düşünülsede yapılan sporla birlikte küçüleceğine inanaıyorum. inş işe yarard abende bu göğüslerden kurtulurum! teşkkürler :)

X