Kyk haciz

Faizlenecegini düşünemedin mi gerçekten ?

ödeyin borclarınızııı enayi miyim ben ödedim
Af çıksa bile ana parayi alıyorlar diye biliyorum benimki karsiliksiz burstu ama eşim faizi ve üstüne yapilandirdigi için taksit faiziyle birlikte ödedi tam borç bitti af çıktı,sadece anaparayi ödeyin dediler ama artık çıkmaz ,seçim yok

Benim arkadaşımın arabasını çekti polisler. Kimlik kontrolünde yakalandı kız. Üzerine mal mülk yoksa sorun olmaz bence.
zaten olmaz kimse gelip evine haciz getimez ama sigortalı işe girsen, kredi çekmek istesen hep önüne engel. bir de faiz işliyor. ne gerek var ayol. aylık 500 tl de ödenir yani

evet ben de 2 bayağı ödedikten sonra af çıkmıştı lanet olası he çok da düsmedi. 700 olan taksitlerim 500 oldu artık çok zor af çıkması.

evet ben de 2 bayağı ödedikten sonra af çıkmıştı lanet olası he çok da düsmedi. 700 olan taksitlerim 500 oldu artık çok zor af çıkması.
Arkadaşım kredi kartını ödememiş. Hacze düşmüş bankanın avukatı vs aramış demiş ki hangi işe basvurursaniz vurun , hangi bankaya giderseniz gidin bu durumdan dolayı önünüze engel çıkacak. Değer mi ?

Benim e devlette vergi borçlarımda bir şey gözükmüyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…