Kyk haciz

Ben ödedim direkt mezun olduktan 2yıl sonra ödeniyor dendi ben hemen ise girdim ödedim ilkleri, sonra baktım kimse ödemiyor sadece ben ödüyorum dedim ki bari ben de ödemeyeyim ilerde maasım artınca daha rahat öderim, simdi zaten yeni mezun maas cok az. Ah ama haciz gelirse cok sıkıntı eve kağıt gelmesin de ailemle yaşıyorum bilmiyorlar borcum olduğunu duysalar kalp krizi geçirirler. Yaşları büyük ama okuma yazmaları var yani.
Faizlenecegini düşünemedin mi gerçekten ?

ödeyin borclarınızııı 😂😂 enayi miyim ben ödedim 😩😩😂
Af çıksa bile ana parayi alıyorlar diye biliyorum 🙄 benimki karsiliksiz burstu ama eşim faizi ve üstüne yapilandirdigi için taksit faiziyle birlikte ödedi 😂 tam borç bitti af çıktı,sadece anaparayi ödeyin dediler 😂😂😂😂 ama artık çıkmaz ,seçim yok

Benim arkadaşımın arabasını çekti polisler. Kimlik kontrolünde yakalandı kız. Üzerine mal mülk yoksa sorun olmaz bence.
zaten olmaz kimse gelip evine haciz getimez ama sigortalı işe girsen, kredi çekmek istesen hep önüne engel. bir de faiz işliyor. ne gerek var ayol. aylık 500 tl de ödenir yani 😂

Af çıksa bile ana parayi alıyorlar diye biliyorum 🙄 benimki karsiliksiz burstu ama eşim faizi ve üstüne yapilandirdigi için taksit faiziyle birlikte ödedi 😂 tam borç bitti af çıktı,sadece anaparayi ödeyin dediler 😂😂😂😂 ama artık çıkmaz ,seçim yok
evet ben de 2 bayağı ödedikten sonra af çıkmıştı lanet olası 😂😂 he çok da düsmedi. 700 olan taksitlerim 500 oldu 🥲🥲 artık çok zor af çıkması.

evet ben de 2 bayağı ödedikten sonra af çıkmıştı lanet olası 😂😂 he çok da düsmedi. 700 olan taksitlerim 500 oldu 🥲🥲 artık çok zor af çıkması.
Arkadaşım kredi kartını ödememiş. Hacze düşmüş bankanın avukatı vs aramış demiş ki hangi işe basvurursaniz vurun , hangi bankaya giderseniz gidin bu durumdan dolayı önünüze engel çıkacak. Değer mi ?

hayır aramadılar. e develtte aslında vergi borçlarımda görünüyormus ama saf ben hiç aklıma gelip bakmadım. direkt postaneden bi zarf geldi gecikmis vergi ödemesi diye. 2019da mezun oldum. tüm ziraat hesaplarınıza bloke konuluyor. benim maas hesabım da ziraatteydi o dönem ama dediğim gibi gecikmis taksitlerin hepsini tek seferde ödedim. bir de faiz uygulanıyor geciken aylara 🥲🥲 qnb finanstan o dönem kredi çekmek istedim bilgisayar almak için ve vergi borcumdan dolayı kredi çıkmadığını söylediler. ama onun dısında yapıkredi hesap kartımı ve kredi kartımı kullandım hep. onlarda bir sorun olmadı
Benim e devlette vergi borçlarımda bir şey gözükmüyor ki

Benim e devlette vergi borçlarımda bir şey gözükmüyor ki
çıkıyor. ilk görsel e devlette, ikinci fotoğraf gib sisteminden. bu arada 4 taksidim kalmis ben 6 sanıyordum 🥰🥰😂

Eklentiler

• IMG_2438.png
    IMG_2438.png
    127,2 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_2437.jpeg
    IMG_2437.jpeg
    48,4 KB · Görüntüleme: 9
X