Kv ile konuşmak istemiyorum.

Konuyu sonuna kadar okudum onlarla barışsanız bile size iyi gelmeyecekler bence o beddua çok ağır herkes anlamaz oyuzden bence barışmayın huzurunuzu bozmaya gerek yok cekirdek ailenizle yolunuza devam etmelisiniz bence

bu kadar uzun anlatim yetenegine sahip olanlar kitap yazsinlar

sanirim ilk defa bir kaynana sikayetine yuzde yuz hak verdim. isterseniz kaynananizla konusun ve yapilanlari icinize sindiremediginizi ve gorusmeyi minimumda tutmak istediginizi soyleyin. isterseniz aynen sizi arada birakan esinize kizmeye devam edin. gorumcenizle asla 3 cumleden uzun sohbet etmeyin. saglikla kucaginiza.alin bebeginizi.

Davet ettiklerinde gitmeyecektiniz eşiniz gidicekti
Onlarda barıştığınızı sanıyor o tavrı o zaman koyacaktınız

Ne olursa olsun o kişiler onun ailesi... Ben çok empati yaparım ve hep derim ki eğer biri ailesinin yaptıklarını sineye çekiyorsa gerçekten onları sevdiği içindir.. Eşinizde bunu yapmış genelin yapacağı şeyi yani...Evet sizin anneniz aileniz öyle olayabilir ama onlar öyle ve bu değişmez... Telefon konuşması tavırlı bile geldi bana oysa kısa öz daha uzatmadan konuşabilirsiniz uzun uzun cümleler kurmayarak.Ve eşinizle ailesi hakkında tartışmayı bırakın bence bu durum onu size birgün düşman edebilir yeter be diye...

Ayyy insanlar gerçekten çok kötü bu ne ya bu kadar yüz göz olmak nedir kaynananı ve görümcenize çok kızıyorum. Ya hadi gelini sevmediniz ödeyelim oğlunuzu da mı düşünmüyorsunuz. Ya benim oğlan arada kalır yazık falan diye bu erkek anneleri oğlanların hiç mi düşünmez anlamadım ki......

İçiniz rahat olsun bende öyle diyorum Allaha havale ediyorum. Bana ne çektirdiyse aynısı çeksin.

Eşinizde suç tabi ki. Gerçekten o kadar lafı nasıl yuttu hadi annesi o yuttu ama sizi zorlamaya hakkı yok. tavrınızın arkasında durun eşiniz de küserse küssün

Ay delilerin içine düşmüşsünüz tımarhane bile kabul etmez bunları. Konuşmayın. Eşiniz konuşmak isterse konuşsun ama aslında onun da gururu olması lazım. En azından sizi zorlamasın. Daha neler ya.

Konu 3 yıllık...

Kv ve kp lafları hatırlatınca ne diyor peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…