KV bizimle yaşamak istiyor

Eşim biraz anneci ama o da istemiyor bizimle yaşamısını ikimiz de istemediğimizi belirttik zaten. Ama çok çok direnirse eşim kabul eder diye de korkmuyorum değil açıkçası
Eşinizi annesine yollayın orda mutlu mesut yaşasınlar bence öyle bir korkunuz varsa.
Kv yerleşmeden eşinizi postalayın

Geçen bir konuda ablamla dertleşirken ‘insanlara hayır demek zorunda bırakılmaktan nefret ediyorum’ demişti. Gerçekten çok haklı. Ama bu cümleyle şunu da anladım maalesef toplumca hayır demeyi bilmiyoruz. Ben de aynı şekildeyim maalesef. Daha doğrusu dümdüz söylense belki hayır demek daha kolay olur ama maalesef öyle böyle konuyu buralara çekince dümdüz hayır da denilemiyor. Bu aralar ben de çok dertliyim bu konuda ve şunu farkettim karşı tarafı üzmeyince üzülen siz oluyorsunuz ve bu karşı tarafın umrunda bile değil. O yüzden ister karşı taraf ağlasın darılsın kırılsın ama lütfen direk karşı tarafa hayır diyebilin. Bence kayınvalideniz ile siz konuşup siz hayır derseniz bu kadar alttan girip üstten çıkamaz.

Annesi evliliğinizin, asla geri gelmeyecek olan ilk 4 yılını sana zehir ederken eşin neredeymiş. Yarım saat uzaklık, haftada bir torun göstermek için uzun bir mesafe değil, on beşte bir de onlar gelse.. Neden annesinin lafıyla evinizi düzeninizi bozdunuz. Zaten en başta ondan kaçmak için gitmediniz mi oraya.

Sözünü geçirdiğini görüp dozu arttırmış. Eşiniz de siz razı olsanız istemem yan cebime diyecek gibi. Üç kuruş para kazansın diye niye böyle bir şey yapasınız. Allah korusun elden ayaktan düşse annesine mecbur bakacak zaten. Enerjisini o zamana saklasın.

Taşınmayı da düşünmeyin bence. O zaman daha çok acındırır kendini. Yine onun yüzünden taşınmış olacaksınız. Kendinde güç bulmuş olacak huzurunuzu düzeninizi bozmaya.

Merhaba bir derdim var ve maalesef etrafımda beni anlayacak kimse yok bu yüzden buraya içimi dökmek istedim.
Ben 10 yıllık evliyim iki çocuğum var. Eşimle severek evlendik ve yurtdışında yaşıyoruz. İlk 4 sene kayınvalidemlerle oturmak zorunda kaldık ve bana yapmadığını bırakmadı. Sonra eşim ev tuttu ve yarım saatlik mesafede yaşamaya başladık ama bu sefer de oraya gelip eşimin yanında iyi, eşim yokken de çok kötü davranıyordu bana. Eşime her söylediğimde inanmıyordu. Kv eşime "torunlarımı göremiyorum çok uzakta yaşıyorsunuz fln söyledi. Eşim de annesinin isteği üzerine yakın bir yere taşındık aynı mahalledeyiz maalesef. Çok tartışmalarımız oldu bu yüzden eşimle. Kabul etmiyordum.
Şimdi kvler kendisinin 4 odalı evini kira verip bizimle yaşamak istiyorlar duyunca delirdim ne yapacağımı bilmiyorum. Eşime o gelirse ben çocukları alıp giderim dedim
Eşim de öyle birşey olmayacak diyor
Eşim iyi biri ve beni çok seviyor
kv ağzından girip burnundan çıkıyor ikna etmek için her yolu deniyor. Bana yardım edin ne yapsam kv fikrinden döner

Sen kayinpederini ara, kayinvalidemin böyle bir fikri varmis. Eger öyle birseyi bir daha aklindan gecirirse oglunuzu ben size yollar, sonrada bosanma davasi acarim de. Kocanda ne iyi nede seni seviyor Eger annesinin agzini hala kapatmadiysa

X