KV bizimle yaşamak istiyor

Kaç kere tekrar etti ben de eşim de olmaz dedik sanki dediklerimizi tiye almıyor. Ben de eşime geldiğimiz yere geri dönelim dedim dün gece oturduk evlere baktık uygun bir ev çıksın ttaşınırız diyor
Kayınvalide tü kaka eşim mukemmel diyen insanın evliliği kötü gitmeye mahkumdur. Ne zaman asıl sorunun eşin olduğunu anlarsın o zaman çözersin. Esin iyi olsa kayınvaliden böyle bir fikir uretmezdi.
Eşim anneci ama bu konuda aynı fikirdeyiz ben eşimle konuştum eşim annesine de söyledi olmaz diye. Hatta ben de kvye istemediğimi söyledim. İnadına yapıyor ama öyle birşey olursa da çok büyük kavga çıkaracağım

Hmm eşinde demekki annesinden artık bunalmış zaten istemiyor çok iyi. O yüzden sürekli tetikte olup, şikayetlenme söylenme bu senide yıpratır ilişkinide. O evin bir bireyide sensin senin onayın olmadan o kapı açılamaz o yüzden rahatla.
Kvdenin tek amacı size söz geçiremediği için yıpratarak eşinizle sizi uzaklaştırmak o yüzden oyununa gelmeyin.

Işte gerçekten eşinizden ve sizden cekinse yapamaz . Sizde eşinize gerekli sınırları koymuyorsunuz

Biraz daha ısrar ederse tası taragı toplar ailemin ya ına dönerim. Görür o zaman birlikte yaşamayı.

Siz zahmet etmeyin ben size direkt oğlunuzu göndereyim deyin:)

Doğru söylüyorsunuz öyle yapcam

Altından girip üstünden çıkmaya gerek yok
Seninle yaşamak istemiyorum veya ben böyle bir hayat istemiyorum kusura bakmayın diyeceksiniz ne demek kaç sene sonra beraber yaşamak ay ne değişik insanlar var
Eşiniz net bir dille söyleyemiyorsa siz söyleyin ben olsam söylerdim küserse küssün daha iyi hiç gelme şansı kalmaz :)

Benim kayınvalide de aynı taktiği uyguladı ilk zamanlar. Yapmak istediği birşey oldugunda sonuna kadar ısrar eder bizim pes etmemizi beklerdi. Eşimde bende hayır dememize rağmen ertesi gün tekrar arayıp sanki hiç o konuyu konuşmamışız gibi en baştan teklif ederdi. Bir zaman sonra biz ona uzun uzun açıklama yapmayı bırakınca o da mecburen ısrar etmeyi bıraktı. Sizde öyle yapın, hayır diyip kapatın konuyu. Ama burda sizden çok eşinizin kararlı olması lazım.

Eşim iyi biri ve beni çok seviyor
kv ağzından girip burnundan çıkıyor ikna etmek için her yolu deniyor. Bana yardım edin ne yapsam kv fikrinden döner

Yine eşine toz konduramayıp tüm suçu kvye yükleyen bir gelin daha…

O iyi ve çok seven eşin bu olayı sana yansıtmadan annesine cevabını verememişken ne sevgisinden bahsediyorsun?

Tamda böyle yapıyor sanki h7ç konuşulmamış gibi

Sizin tedirgin olmanız saçma değil mi? Eşiniz halletsin işte siz niye düşünüyorsunuz? Neden kendi halletmesi gereken konuyu siz düşünüyorsunuz? Eşinize güvenmediğinizi düşünüyorum. Yoksa arkanıza yaslanıp nasıl olsa halleder derdiniz. Onun da kabul edebileceği tedirginliği var sizde.

Eşim biraz anneci ama o da istemiyor bizimle yaşamısını ikimiz de istemediğimizi belirttik zaten. Ama çok çok direnirse eşim kabul eder diye de korkmuyorum değil açıkçası

Gelin geldiğimden beri benimle uğraşıyor. İstemediğimi bile bile taşınmayı düşünüyor bıktırdı artık
Sorun eşin kayınvaliden değil, eşin iyi bir eş olsa kayınvaliden bu denli cüretkar olamazdı, önce eşinin saçını başını yol bak bakim sorun kalıyor mu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…