Kuzenim nişanlım hakkında samimi konuşuyor?

Boşanmış olmasını yazmanızda asla ayıp vs.bir şey yok. Siz tüm boşanmış kadınların kötü olduğunu falan yazmamışsınız,sadece durumunu belirtmişsiniz. FESAT insanların başından bu tür olaylar geçtikten sonra travmanın da etkisiyle iyice yoldan çıkarlar,bu acı bir gerçektir. Söyleme şekline dikkat ettiğinizde gerçekten bir kötü enerji hissettiyseniz mesafeli olun,durumu izah etmekle bile uğraşmayın. Nişanlınıza da hareketlerine dikkat edip o kuzeninize fazla yüz vermemesini söyleyin.

Senden habersiz mesaj felan atar ruhun duymaz kurtul ondann korkunçç

Yediğim, içtiğim, konuştuğum, düşündüğüm... ayrı düşmeyen teyzemin kızı bile böyle konuşmaz,konuşamaz,konusmamali,konusturmamalisin.

Şey diyo bide sık görüşmem artık Neyin görüşmesi neyin sıkı anlamıyorum ilerde kocasını elinden alınca anlayacak galiba durumun ciddiyetini sonra gelip buraya dert yanar böyle böyle oldu diye
Kesinlikle katılıyorum. Umarım bu konudan sonra gözü açılır da iyi bir mesafe koyar..

Kuzen bayağı bayağı nişanlısına koşuyor

Kesinlikle katılıyorum. Umarım bu konudan sonra gözü açılır da iyi bir mesafe koyar..

Kuzen bayağı bayağı nişanlısına koşuyor
Bu sözleri söyleyen ve bu kadar rahatlığı olan birinin gözünün açılacağını pek sanmıyorum bu böyle gider yani ( koşmayı bırak uçuyor boynuna atlıyor ) bu rahatlık bu genişlik Konya ovasında yok o derece

Ben böyle bu tarz bişe yaşadım dikkat edin nişanlınızla o kızı konusturup yakın tutmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…