Kuzenim nişanlım hakkında samimi konuşuyor?

Başındwn evlilik gecmısse nolmus
Neden boyle bi Detay verdınız ne demek istiyorsunuz
Sizin de kuzenınızın boş konusmalarından asagı kalır yanınız yok maşallah, göbek bagınız bir sanırım

Hemen uzaklaştır etrafından o kızı, baya göz koymuş tam benim tipim ve boynuna atlamak istemesi bide arsız senin yüzüne söylüyor bunu besbelli nişanlın azcık yüz verse anında atlar üstüne aman diyim hemen kes konuşmayı samimiyeti sakın böylelerini uzak tutun eşinizden sevgilinizen arsız şey yaa ben senin yerinde olsam bir daha asla konuşmam böyle bir insanla evime dahi gelemez aslaa sakın uzak dur niyeti çok kötü ilerde aranızı bozmak isteyebilir şimdiden önünü kes.

Senin tipini s* kerim derdim ikinci patavatsızlığına fırsat kalmazdı. Resmen nişanlına asılıyor bu senin bunun gözü göz değil. Ya da kendini senin yerine koyuyor yani sen olmak istediği için bunu sana belli etmeye çalışıyor ama sıkıntı çıkarır. Mesafe koyun
giriş güzeldi ama mesafe koymak kısmına katılmıyorum. irtibatı kesmek lazım bu tiplerle düğünde cenazede meraba meraba o kadar.. o da akraba diye

Kuzeninizi nişanlınızdan uzak tutun.Aslında tam fırsatıymış boynuna atlamadım deyince hadi ben atlarım nişanlısıyımda sen hangi vasıfla boynuna atlayacaksın hayırdır diyebilirdiniz.Rahatsız olduğunuzu belli edin mesafesini ayarlasın.

Boşanmış olmasını yazmanı aşırı ayıp buldum. Kuzenini karaktersizliğini boşanmış olmasına bağlama.

Ne demek senin tipin değil benim tipim. Biri sevdiğim adama senin tipin değil dese, tipimi sana mı soracağım sevmişim ki alıyorum derdim. Şöyle bir tepkiyi vermiş olsanız boynuna atlama muhabbetini yapamazdı.
Kuzenin niyeti bozmuş ama boşanmışlıktan değil karaltersizlikten. Kendinden de nişanlından da uzak tut. Dilerim telefon numarası yoktur birbirlerinde. Şimdi mesafe koysan bunu bahane edip mesaj bile atar bu kız
Haklısınız onu yazdığım için sonra ben de pişman oldum boşandıktan sonra değişti gibi bir izlenime kapıldım sanırım bir çok onaylamadığım davranışı olmuştu ve ciddi şekilde uyardığım durumlar geçmişti başımızdan, acaba her şey artık ona normalleşti mi gibi düşünüp ondan yazmış bulundum sanırım ama yazmamam gerekirdi. Numaraları yok Allahtan nişanlım dışarıya karşı samimiyet gösteren bir erkek değil yüzüne gülse yanlış anlayıp yanlış yoracak belli ki çok üzücü ama görüşmeyeceğim artık sıklıkla

Enişteci Necla kuzen nişanlına asılmış sen de pısıp kalmışsın. En azından o ne demek öyle diyip bozup atmalıydın. 29 yaşında kocaman kadın haddini bilmeli.

Kızlar iyi geceler. Benim samimi olduğum bir kuzenim var muhabbet ederken iki seferdir beni rahatsız eden iki cümle kurdu ama ben mi evham yapıyorum acaba günahını almak istemiyorum. Kuzenimin ilişki durumları uzun süredir karışık başından da genç yaşta bir evlilik geçti çocuğu yok boşandılar. Benim uzun süredir ciddi ilişkim vardı nişanlıyız düğünümüze çok az kaldı. Bir muhabbet esnasında nişanlımdan için senin beğendiğin erkekler daha sarışın oluyor seninki benim tipim tam tarzında konuştu orda biraz rahatsız oldum ama üstünde durmadım. Bugün bizde kalıyor demin de dedi ki bi konu konuşurken (nişanlım bazen sürpriz yapıp gelir yanıma bi keresinde kuzenim de vardı ) gelince şaşırıp boynuna atlamadım iyi ki tarzında bir espri yaptı. Patavatsızlık mı diyeceğim 29 yaşında bu insan da. Siz ne düşünürdünüz 😔
direkt bozarım nasıl laf bu ? tam benim tipim ne demek ya saçmalamasın. İnsanda biraz saygı utanma olur. Ben hoşlandığını düşünüyorum

Çok şey demek isterdim ama banlanmak istemiyorum karakteri oturmamış kuzenin için ..... mesafeli ol yoksa ilerde daha çok üzülürsün demedi deme

Benim tipim de dediğinde keşke bozsa idiniz ayrıca o na ne oluyor o niye boynuna atlıyor 🙄 deli mi ne

Konu sahibinin sakinliği ve tamam sık görüşmeyeceğim demesi Allahımmmm yaaa 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Arkadaşım iyisin dimi kuzenin nişanlına takmış kafayı yürümüyor koşuyor neyin sık görüşmemesinden bahsediyorsun yaa 😂

Kuzenin ya tam bir gerizekali yada sana bariz göz dağı veriyor bu iki şıktan başka birsey gelmedi aklıma.

"Senin için gelmedi sen niye boynuna atlayasın" deseydiniz o an.

Kızlar iyi geceler. Benim samimi olduğum bir kuzenim var muhabbet ederken iki seferdir beni rahatsız eden iki cümle kurdu ama ben mi evham yapıyorum acaba günahını almak istemiyorum. Kuzenimin ilişki durumları uzun süredir karışık başından da genç yaşta bir evlilik geçti çocuğu yok boşandılar. Benim uzun süredir ciddi ilişkim vardı nişanlıyız düğünümüze çok az kaldı. Bir muhabbet esnasında nişanlımdan için senin beğendiğin erkekler daha sarışın oluyor seninki benim tipim tam tarzında konuştu orda biraz rahatsız oldum ama üstünde durmadım. Bugün bizde kalıyor demin de dedi ki bi konu konuşurken (nişanlım bazen sürpriz yapıp gelir yanıma bi keresinde kuzenim de vardı ) gelince şaşırıp boynuna atlamadım iyi ki tarzında bir espri yaptı. Patavatsızlık mı diyeceğim 29 yaşında bu insan da. Siz ne düşünürdünüz 😔
Patavatsizligin ötesinde ne demek boynuna atlardim ben direk terslerdim o anda samimiyet şımarıkliligi getirmemeli sonuçta

Ne mesafesi ya açarım ağzımı hayırdır bu ne biçim konuşma tarzı diye insanlar neden bukadar iğrenç ya birdaha da konuşmam

X