Küvözdeki bebeğim için dua

Durum güncelliyeyim dedim
Bebeğim hala küvöz de sütümü istediler sagdim gönderdim her damlası şifa olur inşallah. Pazartesi onu ilk defa görmeye gidecem inşallah görmeye gitmişken çok iyi deyip çıkarırlar dualariniz için Allah razı olsun Allah kabul etsin amin

İnsaAllah pazartesi yavrunla beraber dönersin evine

Durum güncelliyeyim bebeğim kilo almaya başlamış çok şükür. Tek başına oksijen almaya da başlamış kalbi de düzelince çıkar dediler
Allah dua eden herkesten razı olsun çok teşekkür ederim

Durum güncelliyeyim bebeğim kilo almaya başlamış çok şükür. Tek başına oksijen almaya da başlamış kalbi de düzelince çıkar dediler
Allah dua eden herkesten razı olsun çok teşekkür ederim
Tam yazmak icin girmistim. Cok sukur en kisa zamandada kucaginda olsun insaAllah

Amin teşekkürler kabin de delik varmış onun kapanmasını bekliyoruz en kısa zamanda kapanır inşallah Allah'ın izniyle
Amin amin aminnnn insaAllah bugunler gececek yavrun yaninda olacak kokusunu icine ceke ceke uyuyacaksin bende bata 6kala 17.33 degerle hamile oldugumu ogrendim bir saat önce

Amin amin aminnnn insaAllah bugunler gececek yavrun yaninda olacak kokusunu icine ceke ceke uyuyacaksin bende bata 6kala 17.33 degerle hamile oldugumu ogrendim bir saat önce
Yaa çok tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına versin canım 9 ay maratonun başladı Allah kolaylık versin

Tam 10 gün oldu ve kızım hala yoğun bakımda (solunum+ kalp) psikolojik olarak git Gide kötüleşmeye başlıyorum ağlama istegimi durduramıyorum
Dua etmeye devam eder misin kızlar pazartesi kucağımda olsun amin

Tam sana yazmak icin girmistim mesajini okudum. Tum ictenligimle dua ediyorum Rabbim en kisa zamanda yavruna kavustursun bugunleri unuttursun insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…