Küvözdeki bebeğim için dua

bebeginibekleyenn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
424
307
Herkese hayırlı günler
Acil Sezeryan ile bebeğimi dünyaya getirdim ama şuan o yoğun bakım küvözde ve farklı bı hastanede onu hiç görmedim kızım biraz zayıf ve şekeri yüksek bebeğime kavuşmam için okuduğunuz her duanın sonunda bana ve bebeğime dua eder misiniz?
Yasin, Ayetel Kürsi, Fatiha..

okuyanlardan da Allah bin kere razı olsun

Son düzenleme:
Hemen oluyorum canım bebeğinin ismi neydi ona hediye edeyim

Rabbim kızına şifa versin bu mübarek günlerin hürmetine dualarını kabul etsin tez zamanda sağlıkla sana kavuştursun yavrunu . Amin

Yasini serif okudum. Yavrunun sifasi niyetinede kabul etsin Rabbim insaAllah. Saglicakla size kavustursun en kisa zamanda

İsmi azam duası okuyun bu duayı okuyup rabbimden ne istersen kabul olur derler detaylı olarak anlatırım isterseniz okunuşunu falan özelden msj atmanız yeterli

Rabbim sağlık versin herkesin bebeğine güzellikle sağlıkla rabbim kavuştursun size beneğinizi ve herkesin bebeğine insallah sağlıkla amin

Sizden gelecek guzel haberi bekliyorum lutfen beni etiketlermisiniz dualarim sizinle ve bebegi su an küvezde olan tum annelerle
Şimdi ilk sütümü sagdim yolladım bebeğime sifa olur toparlanir inşallah mutlaka yazarım tekrar
Dua eden herkesten tekrar Allah razı olsun bu cuma günü Allah tüm dualarımızı kabul etsin amin

Şimdi ilk sütümü sagdim yolladım bebeğime sifa olur toparlanir inşallah mutlaka yazarım tekrar
Dua eden herkesten tekrar Allah razı olsun bu cuma günü Allah tüm dualarımızı kabul etsin amin
Her damlası sifa olsun kuzuya tez zamanda annesinin kucaginda olsun

Rabbim inşallah tez zamanda sağlılıkla kavuştursun. Benim bebeğimde erken doğumdan dolayı küvozde kalmıştı. Sizi çok iyi anlıyorum yalnız değilsiniz Rabbim Nisa bebeği sağ salim ailesine bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…