Küvözdeki bebeğim için dua

Evet çıktık çok şükür Allah razı olsun canım
Durumu iyi gidiyor kilo alması için uğraşıyorum sağlıklı büyüsün inşallah
Dualarınızı eksik etmediniz Allah razı olsun
Siz nasıl oldunuz hamilelik nasıl gidiyor
Ohh cok sukur canim cok sevindim. Kilo da alir hepsi olur zamanla. Dogar dogmaz cok zorlukla savasti iyi olsun saglikli olsunda gerisi herturlu olur. Rabbim birdaha ayirmasin saglikli gunler dilerim. Benimde mide bulantisi serum hap hicbirsey fayda etmiyor ama buna sukur gecer elbet

Ohh cok sukur canim cok sevindim. Kilo da alir hepsi olur zamanla. Dogar dogmaz cok zorlukla savasti iyi olsun saglikli olsunda gerisi herturlu olur. Rabbim birdaha ayirmasin saglikli gunler dilerim. Benimde mide bulantisi serum hap hicbirsey fayda etmiyor ama buna sukur gecer elbet
Amin 🤲 her 2 saate bir beslemeye çalışılıyorum inşallah toparlar en yakın zamanda

Amin 🤲 her 2 saate bir beslemeye çalışılıyorum inşallah toparlar en yakın zamanda
Hiç gerilmeyin kilo alsın diye stres yapmayın bebek bunu hissedip huzursuz olur kilo alamaz
Şöyle düşünün emip kilo almaması için bir neden var mı? Yok.
Emip kilo almazsa emmeyip kilo almazsa ne olur? Hiiiiç birşey olmaz uygun mamayla kilosunu da alır sağlıklı da büyür
Herşeyin çözümü var bebek sağlıklı ve koynunuzda tadını çıkarın

Toparlar canım Allahin izniyle onun sana ihtiyaci vardı sen yanindasin artik sukurler olsun yeterki stres yapma hepsini hisseder. Bundan sonra hep mutlu olun saglikli olun Allaha emanet olun

X