Kuruma çizgisi mii

Ben bat ı bekleyeceğim. Hamile gibi hissediyorum. En son hissettiğimde hamileydim. Mslesef kaybettim ama. Umarim dilediğin olur hayatim
Ay bende kendimi hamile hissediyorum, 5-6 gündür sırt ağrısı çekiyorum, kilo aldım gibi hissediyorum ama hiçbi değişme yok, kalp çarpıntım var 1 haftadır, ay 3 gün kaldı zaten sabırrinşallah gönlümüzden geçen olur

Insallah canim Benim 6 gun var daha, bende kasık agrisi ve asiri yorgunluk halsizlik hakim en cok. Bakalim hakkimizda hayirlisi olsun, burdan yaz sonucu banada

Insallah canim Benim 6 gun var daha, bende kasık agrisi ve asiri yorgunluk halsizlik hakim en cok. Bakalim hakkimizda hayirlisi olsun, burdan yaz sonucu banada
İnşallah hamileyizdir hayırlı bi şekildeay hamile olsam heryerden yazacam kaç tane konuya yazdıysam hepsine yazacamduymadık görmedik kalmaz sanırım

Var gibi cem bence . Saglik ocağında bir kan ver istersen
Adet gunum haftaya cuma. Cuma veya cumartesi idrarda test yapacagim tekrar. Cikarsa net bi sekilde hemen kan veririm ozelde. pazartesiyi bile beklemem. Şimdilik boyle bi karar aldim canim, beklemek cok ama cok zor, Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin gec olsun guc olmasin hayirlisiyla ⚘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…