Kuruma çizgisi mii

Amin canım cümlemizin inşallah

Amin canm . Adetine daha varmış en mantıklısı inşallah olumlu olur

Kızlar ne yaptınız ? Var mı güzel haberler

Kızlar bu sonuc tastimde 40 dakika sonra oluştu. Bu kuruma çizgisi olabilir mi adetime 6 gün var. 3 gündür test yapıyorum öncekilerde böyle bir şey olmamıştı. Markası laboquick.

Eklentiler

• 84D203E0-AC69-4DC7-A2C1-667EAEE651C5.png
    655,5 KB · Görüntüleme: 630
Bugün adet günüm sabah ilk idrarla test yaptım bu şekilde silik çizgi çıktı bir kaç saat sonra adet oldum ve idrarı damlatır damlatmaz çıkmıştı.Bu testlere artık hiç güvenim yok ya da buradan silik çıkıp hamile olanların okuya okuya biz kendi kendimizi umutlandırıyoruz

Eklentiler

• 95E226BA-C358-4241-973E-10F3D1BA3BFA.jpeg
    50,4 KB · Görüntüleme: 695
Rabbim hayırlısıyla doldursun kucağınızı, kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsiniz

O kadar haklısınız ki bu testlere gerçekten hiç güven yok. Ah sabredebilsek aslında regl tarihini 1 hafta geçmesini ancak o zaman kesin sonuç olabiliyor. Kimyasal gebelik te olabiliyor çünķi. Hemen test yapınca pozitif cikiyor sonra bakıyoruz negatif . Gercekten yıpratıcı..

Rabbim hayırlısıyla doldursun kucağınızı, kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsiniz
Amin inşallah.Sanmıyorum 2 gün önce de test yapmıştım onda hiç birşey çıkmamıştı.
Aynen öyle her ay yapmıcam diye kendime söz verip yine tutamıyorum burada ki herkes gibi inşallah çabalarımız bir an önce sonuç verir çünkü artık doğmamış çocuğuma trip atmaya başladım neden bu kdar uğraştırıyosun diye

Ay walla bende aynen öyle insallah tez zamanda Allah nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…