Kuruma çizgisi mii

Kızlar testi yaptıktan sonra herkeste kuruma çizgisi belli oluyormu? Benim şimdiye kadar yaptığım tüm testlerde nerdeyse kuruma çizgim belli oldu, dünde dedim nolur nolmaz bi kere daha yapim testi dedim 2 gün adet görmüştüm cuma günü, testi tekrarladım sabah gene kuruma çizgisini gördüm, şimdiye kadar yaptıklarımım çoğunda gördüm ay her seferinde hevesleniyorum sanki, bu sefer öylesine yaptım ama gene kuruma çizgim belliydi

Eklentiler

• 20210325_103410.jpg
    20210325_103410.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 633
Kızlar testi yaptıktan sonra herkeste kuruma çizgisi belli oluyormu? Benim şimdiye kadar yaptığım tüm testlerde nerdeyse kuruma çizgim belli oldu, dünde dedim nolur nolmaz bi kere daha yapim testi dedim 2 gün adet görmüştüm cuma günü, testi tekrarladım sabah gene kuruma çizgisini gördüm, şimdiye kadar yaptıklarımım çoğunda gördüm ay her seferinde hevesleniyorum sanki, bu sefer öylesine yaptım ama gene kuruma çizgim belliydi
Markaya göre değişiyor

Bende öyle malesef oyle oluyor insan beklentide olunca
Bazen insanlar dalga geçecek diye korkuyorum, adet oldun halamı inanmıyorsun dicekler diye ama 2 gün adet olup üstüne tekrar kuruma çizgilerini görünce. Albi marka ve oncomed marka yapmıştım, 3-4 tanesinde hep kuruma çizgisi vardı, dünki yaptığımdada gene kuruma çizgisi oldu, son ilişki üzerinden 25 gün geçti olsa çıkardı zaten, artık heveslenmicem🥰

Bunda kuruma çizgisi vardı fotoğrafta pek belli değil ama
Kuruma çizgisinden birsey olmuyor malesef boşuna bakıp umutlanma. İnan olsa 10 tane çocuğum olurdu simdi. Bazı markalar da kuruma cizgisi çıkıyor bazılarında cikmiyor. Özellikle albi de kuruma cizgisi hep çıkıyor
Yok gülüm dalga geçilecek bisey bende 5 gun adet gördüm yine de az oldum degisik oldum acaba düşüncesi. Cok istediğimiz den sabredemedigimizden.yeni aya yogunlas yeni yumurtlama günlerine yönel 😀😀

Kuruma çizgisinden birsey olmuyor malesef boşuna bakıp umutlanma. İnan olsa 10 tane çocuğum olurdu simdi. Bazı markalar da kuruma cizgisi çıkıyor bazılarında cikmiyor. Özellikle albi de kuruma cizgisi hep çıkıyor
Yok gülüm dalga geçilecek bisey bende 5 gun adet gördüm yine de az oldum degisik oldum acaba düşüncesi. Cok istediğimiz den sabredemedigimizden.yeni aya yogunlas yeni yumurtlama günlerine yönel 😀😀
Çok haklısın🥰kuruma çizgileri beni mahvetti zaten, artik diyorum nur bu kuruma çizgisi ama yok beynim hep bi olabilirmi diyor, hayırlısı olsun🥰

Merhaba canım inşallah hamilesindir bugün bende yaptım 1-2 saat sonra baktım bendede çizgi oluşmuş suya tut geçerse kuruma çizgisidir dediler suya tuttum gitmedi inşallah hamileyizdir
Suya tutmanin mantigi nedir benimde boyle bir suphem var ama suya mi tutmaliyim. Damlattigimiz yerimi suya tutuyoruz

Kızlar bu sonuc tastimde 40 dakika sonra oluştu. Bu kuruma çizgisi olabilir mi adetime 6 gün var. 3 gündür test yapıyorum öncekilerde böyle bir şey olmamıştı. Markası laboquick. 🧡
Merhaba hamilemisiniz acaba 2 gündür bende bu markanin testini yaptım aynı bu şekilde çıktı ama yarım saat sonra Çıktı 2.cizgi

Kizlar 6 gün kala yaptim sizce var mı erken gebelik testi

Eklentiler

• IMG_20210917_133003.jpg
    IMG_20210917_133003.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 331
Kizlar kuruma mi yaptıktan sonra çıkmadi diye attım bakım dedim bir daha böle olmuş sizce var mı kizlar 6 gün kala yaptım erken gebelik testi

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-17-15-42-57-650_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-17-15-42-57-650_com.miui.gallery.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 234
  • Screenshot_2021-09-17-15-37-46-878_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-09-17-15-37-46-878_com.miui.gallery.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 287
Kizlar kuruma mi yaptıktan sonra çıkmadi diye attım bakım dedim bir daha böle olmuş sizce var mı kizlar 6 gün kala yaptım erken gebelik testi

buda benim 2 saat sonra çıkan kuruma çizgisi :KK43:

Eklentiler

• IMG_8600.jpeg
    IMG_8600.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_8597.jpeg
    IMG_8597.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 80
X