kürtajdan sonra regli düzeni bozulan varmı?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kızlar ben 8temmuzda bebeğimi aldırmak zorunda kaldım bir çoğunuz biliyor.ogünden beri reglimde düzensizlik başladı.normalde 26gün sonra olurum ve bu hiç aksamaz ama artık sapıttı ve gününü kestiremiyorum galiba 28-29günde bir olmaya başladım.sizede oldumu böyle bişey? fisfisfis

oluyo canım merak etme normal bu. benimde geçen sene kürtajdan sonra 3 ay kahverengi akıntım oldu. sonra günleri şaştı 6 - 7 ay sonra düzene oturdu. kolay bir şey değil çünkü bu tüm hormonlar alt üst oluyo. eğer kanaman eskisi gibi akışkan özelliğini koruyosa yani nasıl diyim adet miktarın aynıysa korkma. eğer adet miktarında azalma yada hiç adet olmama olursa rahimde kürtajdan dolayı yapışıklık oluşma ihtimali olup kan içeri akarmış. böyle bir durum yoksa adetin zamanla düzene girecektir yeterki stres yapma. çok geçmiş olsun canım.

oluyo canım merak etme normal bu. benimde geçen sene kürtajdan sonra 3 ay kahverengi akıntım oldu. sonra günleri şaştı 6 - 7 ay sonra düzene oturdu. kolay bir şey değil çünkü bu tüm hormonlar alt üst oluyo. eğer kanaman eskisi gibi akışkan özelliğini koruyosa yani nasıl diyim adet miktarın aynıysa korkma. eğer adet miktarında azalma yada hiç adet olmama olursa rahimde kürtajdan dolayı yapışıklık oluşma ihtimali olup kan içeri akarmış. böyle bir durum yoksa adetin zamanla düzene girecektir yeterki stres yapma. çok geçmiş olsun canım.

canım sağol.evet reglim normal geliyo hatta dahada çok geliyo desem yeri.ondan yana bi sorun yok allahtan.inşallah düzene girer gecikince strese giriyorum ister istemez hamişmiyimki diyorum ama değilim tabiki.
öpüyorum
a.s.

birde şöyle bir durum varki o daha da sevindirici:)) adetler düzensizleşmeye başlayınca yakın zamanda hamile kalınıyor denir ve buna en güzel örnek benim:)) adetlerim gayet düzenli olurken 30 günde bir oluyodum ben . birden 6 gün önce 7 gün sonra falan olmaya başladım bir kaçay böyle devaam etti daha sonraki ay hamile kalmıştım. belki seninde öyle olur inşallah:)) hoş benimki sonra düştü ama hayırlısı dedik artık:KK43:(

evet canım oluor bole...bende jurtajdan sonra bıkac ay duzen almadı regılım,sonra duzene gırdı ama gene sapıttı bı ara,sonra bı bakmısımkı hamileyim.....kurtajın kolu içerde derler...işallah sende en kısa zamanda hamış kalırsın öpüorum canm.sewgıler

X