Kürtajdan sonra adetin düzene girmesi???

Merhaba kızlar; ben yeni katıldım aranıza ama uzun zamandır takip ediyorum burayı. 28 gün önce (20.10.2020)de 7 haftalık bebeğimi kaybettim. Parça kalması nedeniyle kürtaj oldum. 18.10.2020 de kanama başlamasıyla 2 günde düştü maalesef kürtajdan sonrada 20 gün lelelenmem devam etti.tam bitti derken bugün tekrar hafif lekelenme adet başlangıcı gibi oldu. Şimdi size sorum şu olacak. Ben adet düzensizliği yaşıyordum hamile kalmadan önce.30-70 gün değişiyordu. Bu adet başlangıcı olabilirmi kasıklarım karnım ağrıyor hafif hafif yani düzene girmiş olabilirmi? Böyle normal düşük yapıp üzerine kürtaj olup adeti düzene giren varmı 🙏 yardımcı olun bana da💕
Canım bende kürtaj sonrası adet düzensizliği den gittim doktoruma. Ve gerekli testler yapıldıktan sonra hipofiz bezi adenomu oldugumu soyledi adet düzenim bozulmuş süt hormonum cok yükselmiş anlayacağın oda adetimin gecikmesi e aynı zamanda hipofiz bezi adenomu oluşturmuş, onun için gidip Bi tahlil yaptır derim mm. Benimle bu durumda olanlar var mı bu arada?

Canım bende kürtaj sonrası adet düzensizliği den gittim doktoruma. Ve gerekli testler yapıldıktan sonra hipofiz bezi adenomu oldugumu soyledi adet düzenim bozulmuş süt hormonum cok yükselmiş anlayacağın oda adetimin gecikmesi e aynı zamanda hipofiz bezi adenomu oluşturmuş, onun için gidip Bi tahlil yaptır derim mm. Benimle bu durumda olanlar var mı bu arada?
Şimdi ilaç kullanıyorum bu ay ilk defa günümde oldum

X