Gebeliğe Hazırlık Kürtaj sonrası (tıbbi düşük ve kürtaj) hamile kalamayan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

deniz21deniz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2022
135
134
Hanımlar kürtaj sonrası hamile kalan çok ama biraz da hamile kalamayanların öyküsünü merak ediyorum açıkçası. Ben zor hamile kalan biriyim ve 8 yıl sonra gerçekleşen hamileliğim sonlandı. Kendimi tekrar hamile kalamayacakmış gibi hissediyorum

Bende kürtaj oldum 7ay oldu bekliyorum

Vucuda göre değişiyor canım bazilarin vücudu çabucak düzeliyor bazılarida geç düzelme oluyor benimde kürtajım var 1 sene 5 ay sonra hamile kaldım akışına bırak üzülme :)

Kız niye merak ediyorsun kötü hikayeleri. Saçmalama tabiki hamile kalabilirsin. Düşük yapmak farklı bişey hamile kalamamak farklı bişey. İkisinin ilgisi yok ki. Yapma kendine bu kötülüğü. Yine hamile kalacaksın

Ay arkadaşım valla ne güzel yazmışsın insan işte bazen umutsuzluğa düşüyor, öyle bir anda buraya sizlere dökmek istedim içimi

Ay arkadaşım valla ne güzel yazmışsın insan işte bazen umutsuzluğa düşüyor, öyle bir anda buraya sizlere dökmek istedim içimi
Canım benim içini dök tabi ama güzel hikayeler var hep etrafımızda onlara bak sen. Ben de bebeğimi 8 haftalıkken kaybettim. Daha bir ay oldu kürtajın üstünden. 31 yaşındayım ve ilk gebeliğimdi. Ama hep güzel şeyler duydum umutluyum o yüzden. 2023te gelecek bebişler merak etme

O his hepimizde oldu canım hatta doktor ultrasonla bakarken ağlıyordum ben yine boş gebelik olcak biliyorum falan diye ama kendimizi kötüye değil iyiye hazırlayalım. Sen takviyelerini al denemelerine devam et İnşallah en kısa zamanda sana da rabbim hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin Gecikiyorsa güzelleşiyordur

İnşallah canımm

merhabalar bende 2020 temmuzda boş gebelikten kürtaj oldum ve bidaha gebelik oluşmadı arkadaşımda kürtaj oldu ilk adetten sonra gebe keldı çocuğu 1 yaşına girecek anlamıyorum vucut neden toplamıyor mfk ürünleri kullandım vitamin alıyorum hsg çekildim bişi yok sonra klomen kullandım kist oluştu şimdi doğı-um kontrol kullanıyorum kist gitsin die çocuk istiyosun ama doğum kontrol kullanmak zorundasın çok korkunç bi durum bu ay kist çatlamışsa femara başlıcak olmadı aşılama ve tüp bebek diyor yani hamile kalabiliyosun evet ama sonra neden olmuyor anlamsız Allah yardımcımız olsun

Allah yardımcımız olsun hayırlısı ile gebelik nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…