Kürtaj düşünen annelere

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
5 Ekim: Bugün varedildim buradayım varım müthiş bir duygu bu varoldugumu henüz annem ve babam bilmiyor Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm ama ne de olsa ben benim Varım yaa! bu bana yetiyor henüz bedenim belli belirsiz yüzüm yok ama varlıgımı ve benliğimi hissedebiliyorum bir kız olacagım ve baharda çiçekleri seveceğiö

19 Ekim: biraz büyüdüm kımıldamam mümkün değil annem henüz farkında degil ama onun kanıyla besleniyorum kalbini dolasıp gelen sıcacık kan bana geliyor beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissesdiyorum annem beni çok sevecek annem için güzel br sürpriz olacagım

23 Ekim: hiç göremediğim bir el agzımı biçimlendirmeye basladı dudaklarımda onun dokusunu hissediyorum bu elim dokundugu yerler dudagım damagım oluyor düsünün bir yıl sonra bu elin dokundugu yerde güller acacak gülecegimdıdagımdan ve dilimden sözler dökülecekherlahde önce anne diyecegim anne duyuyor musun beni seninle konusacagım sana gülecegim kimilerine göre hala daha var degilmisimnasıl olur varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir öyle degil mi annecifim ah bir konusabilsem

27 Ekim: bugğn pek mutluyum içimde tatlı bir kıpırtı başladı artık bir kalbim var kalbim atmaya basladı hayatım boyunca böyle arıp duracak sevgilerle dolduracagım kalbimi tıpkı annemin ki gibi annem bedeninde ikl kalbin birden attıgını bilseydi ne kadar sevinirdi duyuyor musun anne

2 Kasım: hergün biraz daha büyüyorum kollarım ve bacaklarım da sekillenmeye basladıhele bir büyüsün kollarım bak nasıl kucaklayacagım seni annecigim su ayaklarım da tamamlansında beraber çiçekli bahçemizde yürürüz belki birlikte okula gideriz

12 Kasım: ah evet bunlar bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler aman allahım parmaklarım da cıkmaya basladı bunlarla çiöek toplayacagımannecigim orada mısın ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum

20 Kasım: oh nihayet annem doktora gitti burada oldugumu ögrendi yasasın doktor teyze özel bir cihazla gördü beni ultrason diyorlarmıs resmimi bile çekti seviniyor musun annecigim seneye kalmaz kollarının arasında olacagım

25 Kasım: artık babam da burada oldugumu biliyorfakat henüz kız oldugumun farkında degiller onlara sürptiz yapacağım

10 Aralık: bugün yüzüm tamamlandı artık iki güzel gözüm bir küçük burnum dudaklarım ve yanagım var anneme benziyorum galiba

13 Aralık: artık cevreme bakabiliyorumetrafım cok karanlık ama olsun yine de mutluyum yasıyorum ve varım kısa bir süre sonra annecigim babacıgım sizin yüzünüzü görecegim tanısacagız mutlu olacagız gülüşeceğiz

24 Aralık: kulaklarım daha iyi duyuyor artık annecigim senin kalbinin seslerini duyuyorum benim kalbimin atıslarını da sen duyabiliyor musun hatta sesini bile tanıyabiliyorum sesin ne kadar tatlı benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim sen de beni özlüyorsundur mutlaka beni koklayacaksın, çok seveceksin değil mi

29 Aralık: anne burada bir şeyler oluyordoktor abla neden mutsuz bakıyor böyle sen acı çekiyor gibisin kalp seslerin değişti sustun benimle neden konuşmuyorsun anne anne anne anneciğim yüzümde soğuk bir şey hiissediyorum Anne yüzümü parçalıyorlar Anne bir şeyler yap Anne Kolumu çekiyorlar anne Canım yanıyor annee Anne Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne Anne kalbimi parçalıyorlar Anneciğim Anne AnneAhhAhhh

çok güzelmiş yaaa ağlıycam şimdiii. kürtaj bence cinayetten farksız ya önlemini alıcaksın yada Rabbimin verdiği cana kıymayacaksın teşekkürler paylaşımın için

bence bu konuyu açmakla hata etmişsin
ben kendi düşüncemi söylüyorum kendi istemediği için aldıranlar tamam ama
istemeden bebeğini bazı sorunlar yüzünden aldırmak isteyen arkadaşlarda vardır sitede
bence onları çok üzecek bu yazı ama yine de sen bilirsin

bencede böyle bir duygusal baskı yanlış çünkü insanlar neler yaşıyor başlarından neler geçiyor düşünceleri nedir bilmiyoruz

X