kursta öğrendiklerim

harikasın bitanem ne güzel işler böyle:asigim: bayıldım doğrusu :icecream: çok hoşlar canııım...ellerine sağlıkŞenizburadan hocana'da saygılara.s.

amaannn ne kadar güzel şeyler böylee. bayıldım vallahii eline sağlık. canım. devamı yenilerine

kele bacı hepsi çok güzel olmuş ellerinize sağlık..a.s.

Arkadaşlar mutfak takımı işliyeceğim makina nakışı olarak ama bir desen bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim omekteyim acele lazım şimdiden teşekkür ederim :enbuyukkk:

omek hangi şubedesiniz.. desen elimde çok var fakat buraya hepsini yüklemem külfet olur benim o kadar vaktim olmuyor...

ellerine sağlık çok güzeller!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bende "ellerinize sağlık, çok güzel olmuşlar" demek isterdim ama diyemiyorum .Çünküü resimleri göremiyorum : (

Bende göremedim ya, herkes çok beğenmiş, keşke bende görebilseydim.
Sanırım yükleme sitesinden kaynaklanıyor.

hala göremiyorum üffff lütfen yardımcı olurmusunuz resimleri görmek istiyoruz plsss

bende gormek istiyoooommmsenağlamaama bu haksizlikÇok üzgünüm çoooktekrar ekleyin resimleri lutfen:çok üzgünüm:

Konuya eklenen link ölmüş,görüntülenemiyor..Konu sahibi üyemiz tekrar eklemek isterse,konu sorumluları yada editörlerden kilitin açılması için yardım isteyiniz lütfen.yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…