Kurban bayramına bebişlerimizle beraber girelim diyenlerrrr,,buyrunn ;)

Merhaba canim, senin bu tarifini aynen uygulamaya basladim, dün aksam kaynattim incirleri 1 lt su ve 15 incirle.. Bu sabah bi bardak içtim kalani buzdolabina koydum hersabah içicem ve bitince yeniden tazesini yaparim :)
12inci günde havuç için baslarim insallah

Bu ay ayni zamanda klomen kullaniyorum ama zaten klomen bi sonraki aya fayda ediyor o yüzden bu ay deneyim dedim bakalim hayirlisi insallah :26:

canım umarım şifa olur yaı bi sorum olacaktı klomen yumurtayı olgunlaştrıp çatlatan bi ilaç mı ben tam bilmiyrum eger öyle ise ikisini bi arada kullanma cok fazla yumrta ouşup kist olabilirmiş forumda böyle bişiy okumuştum ya tek ilaç ya da tek kür yap bence

insallah olur canim.
evet dedigin gibi yumurta büyütüp catlatici bi ilaç.
doktora sordum bende hem klomen hem incir kürü kullansam sorun olur mu diye; oda klomen zaten bi sonraki aya fayda eder bi ay dene bakalim incir kürünü dedi..
Yani her ne kadar simdi klomen alsamda kasimda faydasini görürüm anca..
Bide ilk kullandigimda hic büyütmemisti belki incirle birbirini tamamlarlar :26:
Bakalim hayirlisi canim ya :26:

hayır genel olarak dua edersin canım okutmana gerek yok sen içten dua et yeter

sagol kuzum....buarada adet tam 15 gun gecikti gelen giden yok bilmiyorum ...adet gecikmesinin 6. gunu kan verdim negatif acaba korunmayı yeni bıraktık yani bu ılk ayımızdı acaba vucut alişiyomu ne bilim anlamadım

midem yanıyo üç gündür her gittiğimiz yerde kavurma sarma yemektenmi yoksa bebişmi var 30. gündeyim test yapmak istiyorum ama daha erkende

sagol kuzum....buarada adet tam 15 gun gecikti gelen giden yok bilmiyorum ...adet gecikmesinin 6. gunu kan verdim negatif acaba korunmayı yeni bıraktık yani bu ılk ayımızdı acaba vucut alişiyomu ne bilim anlamadım

hayırlısı olsun canım belli olmaz bir daha yaptır

Şekerlerrr hoşgeldinizz :))
Ben burdaım bakıorum ara ara kimsecikler yok gidiom :))
Yaa biliomusunuz benim dün ader günümdü ve gecti bugünde yok daha hiçbi belirtide yok stres yaptm sanırım gelmio :)) karşımda testle bakışıoruz yapsammı yapmasammı die :))

ben bu ay umutsuzdum aslında ama bayramın 3.günü adetime 4 gün kala gidip kan verdim acilde sonuç pozitif gözlerime inanamadımmmm 1,5 yıllık hasret bitiodu sanırım değerim 17 idi ama ben ve eşim 7 mahalleye duyurdukkk ilk oldugundan sanırım.. drumu aradım evet hamilesin ama değerini 2 gün sonra 2 ye katlaması lazım dedi ve ben 2 gün sonra gene baktırdım42,3 du 2,5 kat artmıs gene dru aradım ve evet hamilesin dedi ama yinede korkmaya baslaıdm ilk günün büyüsü kalktı üstümden bir korku vardı içimden dr 1 hafta bekle öyle test yap dedi ben beklemedim 2 gün sonra acile gitim eşimden gizli ve gene kan verdiimm neyse sonra sonucu eşimle almaya gittik birde ne göreyim 166,16 4 kat artmışşş vaoww dr çok iyi dedi bu arada folık asite baslaıdm... (gec basladım)
dr taaa 2 kasımda gidicemmmmmmmm altan bakmasın diye korkuorum düşer diye (allah korusun tabi) birdee klomen kullandıgımıda yazayım son olarak bu ay 3 ayımdı vepkoyum ileri derece ve tombulum :)

hosbulduk canımcım. nasılsınn bakalım.kız bence bı kac gun daha bekle dıcem ama beklemesıcok zorrrr:) belırtın varmı peki?

gözun aydın canım. merak etme alttan da baksa doktor o dusuk felan getırme aklına :)

hosbulduk canımcım. nasılsınn bakalım.kız bence bı kac gun daha bekle dıcem ama beklemesıcok zorrrr:) belırtın varmı peki?

İimm tatlımmm sen nasılsınn :)) yaa duramadım yaptım testi negatif çıktı ( ama bi hastalık belirtiside yok ara ara ağrım oluo sadece ilk defa gecikti bnmki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…