Kuran-ı Kerim tefsiri okumak ister misiniz ?

2 sayfa okudum.

Feyzul Furkan’ın uykulamasını buldum. Daha anlaşılır geldi bana. Birde arapça kısmını kaldırabiliyoruz. Öyle olunca abdestsiz olduğumuz zamanlarda da okunabilir değilmi?

Aynen canım bende daha bugün sordum. Diyanetinki oku oku bitmiyor onu ileri zamanda okuruz
Evet onda çok uzun anlatımlar vardı. Peki kurabiyem arapcı kısmını kaldırınca her an açıp okuyabilirmiyiz mesela dışarıda birşey beklerden falan aklıma geliyor abdest olmayınca okumuyorum😬

2 sayfa okudum.

Feyzul Furkan’ın uykulamasını buldum. Daha anlaşılır geldi bana. Birde arapça kısmını kaldırabiliyoruz. Öyle olunca abdestsiz olduğumuz zamanlarda da okunabilir değilmi?
Canım arapça kısmını nasıl kaldırdın ben baya uğraştım olmadı 🤦

Evet onda çok uzun anlatımlar vardı. Peki kurabiyem arapcı kısmını kaldırınca her an açıp okuyabilirmiyiz mesela dışarıda birşey beklerden falan aklıma geliyor abdest olmayınca okumuyorum😬
Tam bilmiyorum canım burada kızlar paylaşmıştı. Benim de aklıma geliyor okuyum diyorum ama içime sinmiyor geri abdesti bekliyorum bilemedim

Canım arapça kısmını nasıl kaldırdın ben baya uğraştım olmadı 🤦
Üst sağ köşedeki 3 noktanın yanındaki kareye basınca sure görünümüne girdim sonra feyzul furkan yazısının altındaki türkce arapça yazan kısım varya ordan arapçanın seçimini kaldırdım canım.
59587FEC-D842-4A03-B0CF-E3ACC646EDBC.png

Tam bilmiyorum canım burada kızlar paylaşmıştı. Benim de aklıma geliyor okuyum diyorum ama içime sinmiyor geri abdesti bekliyorum bilemedim
Bende içerisinde arapça varsa eğer abdestli olmak zorunda diye biliyordum paylaşımdada o şekilde yazıyor başka birşey gözümden kaçmadıysa eğer ama işte benimde emin olmadan içim rahat etmiyor😒

X