KUR'AN-I KERİM HATMİ

Arkadaşlar Ramazandan sonra hatim okumalarımiza tam gaz devam edelim lütfen burada arkadaşları etiketleyebiliriz yada çevremizde okuyan kişilere cüz alabiliriz en azından 15 günde bir hatim okuyalım inşallah eskilerin dediği gibi Ramazan getirir bayram götürür olmasın ibadetlerimizi

Selamün aleyküm hanımlar H M H M Hatice arkadaşımızın çocuğu olması niyetine Enbiya suresi son sayfa okuyoruz bugün akşam ezanından önce okunması gerekiyor alabilecek var mı?

Burası yarim kalmis yine, sayfa aktif olsunda gorulsun die bi yazayım dedim:KK25:

Hanımlar hatim grubuna devam etmek istiyor musunuz başka bir hatim grubu daha açıldı oraya mi gidildi bilmiyorum bu kadar az kişiyle burası nasıl devam eder bilemiyorum

Hanımlar hatim grubuna devam etmek istiyor musunuz başka bir hatim grubu daha açıldı oraya mi gidildi bilmiyorum bu kadar az kişiyle burası nasıl devam eder bilemiyorum
Canım burası çok yavaş bende o grubtayım .o yüzden devam edemeyeceğim hakkını helal et.

Hanımlar ben 8-9-10-11-12-13-14-15 cüzleri alıyorum.
Sizlerde 1 veya 2 cüz alın okuyalım da bu HATİM yarım kalmasın😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Herkese selamlar.

Bn ikisinde de olayim dedim, burayada katilmaya devam yani

X