KUR'AN-I KERİM HATMİ

Yanlış alıntılamışım H M H M 7-8 alayım canım ne için okuyoruz

Bi şey sormak istiyorum. Benim kendi hatmimde 28. cüzdeyim. Burdan da 28-29 u aldım. Bu hatim için okuduğumda kendi hatmimde de o cüzleri okumuş olur muyum?

Bi şey sormak istiyorum. Benim kendi hatmimde 28. cüzdeyim. Burdan da 28-29 u aldım. Bu hatim için okuduğumda kendi hatmimde de o cüzleri okumuş olur muyum?
Net olarak bilmemek beraber Olmuyor sanirim canim yani ozel bi duan istegin var ise ayri yapman daha iyi sanirim.
Ama bende oyle denk getiriyorum 2 3 kere okuyarak aşinalik kazanmis oluyorum bir nevi ezber gibi. Daha kolay okuma saglarsin o sekilde ayri oku bence insallah

Net olarak bilmemek beraber Olmuyor sanirim canim yani ozel bi duan istegin var ise ayri yapman daha iyi sanirim.
Ama bende oyle denk getiriyorum 2 3 kere okuyarak aşinalik kazanmis oluyorum bir nevi ezber gibi. Daha kolay okuma saglarsin o sekilde ayri oku bence insallah
Özel bir duam yok. Ama ayrı okumak daha doğrudur belki. Öyle yapıyım

• Beğen
Reactions: H M
Kızlar minik Eylül için dua eder misiniz

Hanımlar Perşembe Gününe bitirelim inşallah hatmimizi Ramazan'ın ilk gecesinde hatim duamızı yapalım inşallah. Yasin suresi okumalarimiz devam ediyor onun içinde Perşembe gecesine kdar bana sayı verebilirsiniz Cumamız mübarek olsun inşallah Rabbim bizi Ramazan'a ulastirsin inşallah

X