KUR'AN-I KERİM HATMİ

C cansu_tr ben yarın okumaya başlıyorum. Cüz alabilirim eksik kaldıysa ve süre çok kısa değilse.
2 hatim var canım okunmayan cuzler var onlar bitsin sonra yeni hatime başlayalım diyorum çünkü çok karışıyor. Cuma gününe kadar Yasin suresi okumak istersen bana sayı söyleyebilirsin 50000 Yasin okunacak cuma günü duası yapılacak. 7 Nisan da da fetih suresi ihlas ve salavat toplanıp duası Medine'de yapılacak. İstersen bunlardan da alabilirsin

Cansucum ben 1 Fetih 100 Ihlas ve 100 salavat aldım

O zaman ben yasin okuyum sana bildireyim cumaya insallah ne kadar okuyabilirsem. Yeni hatimde gelirim.

Ben de yasin fetih salavat ihlas falan okuyayım ne kadar biriktirirsem 6 sında haber edeyim öyle olsa sıkıntı olur mu yoksa şimdiden sayı mi vereyim

Ben de yasin fetih salavat ihlas falan okuyayım ne kadar biriktirirsem 6 sında haber edeyim öyle olsa sıkıntı olur mu yoksa şimdiden sayı mi vereyim
Olur canım öyle yap sıkıntı yok nasıl rahat edeceksen . Ama yasin suresi yarın dualanacak fetih ihlas salavatlar 7 Nisan'da . Bugün Yasin suresi okuyup akşam bana sayı verebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…