KUR'AN-I KERİM HATMİ

Hasta olmasam cuz alirdim da alamiyorum
Biterse kisa zamanda yine alirim insallah.

1. Hatim
H M 1. Ve 9. Cuze kadar okundu
MoonfacedMom 10. Cüz okundu ***
Dil-i bitab 11,12,13. Cüz
Mandalinvitamin 14. Cüz
@Mmmmmerveeeee 15. Cüz okundu ****
durkan 16. Cüz okundu ****
S Sabr-Sukur-Dua 17. Cüz okundu ****
Umut_2019 18. Cüz okundu ****
S Sabr-Sukur-Dua 19. Cüz okundu ****
yorgun anneanne 20. Cüz
durkan 21.ve 22. Cüz okundu ****
C cansu_tr 23. Ve 24.cuz okundu ****
H M 25. Ve 26.cuz okundu ****
@Azraam1718 27. Cüz okundu ***
Umut_2019 28. Cüz
hayal_hatun 29. Cüz okundu ****
Kafiyesizsiir 30. Cüz

18. Cüzü okudum Allah kabul etsin bir cüz daha alsam bitirebilir miyim mazeretlene kadar acaba bitiremezsem yarıda kalırsa tamamlayan olur mu

18. Cüzü okudum Allah kabul etsin bir cüz daha alsam bitirebilir miyim mazeretlene kadar acaba bitiremezsem yarıda kalırsa tamamlayan olur mu
Olur canım sen okuyabildigini oku ben de mazeretlenmezsem bende yardım ederim. Sırada 22. Cüz boşta onu alabilirsin istersen

Tamam o zaman sırada ki cüz u bana yazabilirsiniz yetiştirelim Allah 'ın izniyle hatmimizi kandil e kadar

Bide cüzü okumaya başlamadan mi bitince mi niyetimizi diyeceğiz neye niyet edip nasıl niyet edip okuyalım yada okuduktan sonra dua edelim

Hadi maşallah iyi başladın canım böyle ilk gelip cüz alanlarda bazen korkuyorum ya cevap vermezse diye çok şükür sende öyle olmadı
Kendi kendimize hatim bitirmek daha uzun sürüyor böyle olunca hem hatim çok oluyor hemde bir çok kişinin duasında olmuş oluyoruz ve cüz alıp okumamak yada gerekli özeni göstermemekte bir kul hakkıdır diye düşünüyorum

Canım mazeretleriysen ben yardımcı olurum. Kaçıncı sayfada kaldığını not etmeyi unutma. Ben bir öncekinde kacinci sayfada kaldığını not almadım. Evde de mazeretliydi herkes. Açıp bakamamıştık. Arkadaşlar beni 5 gün beklemislerdi

Yok not almayı unutmam inşallah 21 ine kadar vaktim var ama küçük bebeğim var onun sakin olduğu zamanlar okumaya çalışıyorum yarın da aşısı var bir iki gün huzursuz olursa diye yarıda kalırım diye söyledim

Bende okudum. Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…