KUR'AN-I KERİM HATMİ

Okudukca ayetler yerlesiyor canim gercekten.
Yapilir yani genc insanlariz hayli hizlandirilir.
Vesile olandan allah razi olsun.

Okudukca ayetler yerlesiyor canim gercekten.
Yapilir yani genc insanlariz hayli hizlandirilir.
Vesile olandan allah razi olsun.
Gerçekten o kadar mutluyum ki 2.sayfanın sonuna dogru gözüm yorulurdu ki gözlerimde problem filan yoktur. Simdi namazlardan sonra 4 5 sayfa okuyabiliyorum elimden geldiğince.

Gerçekten o kadar mutluyum ki 2.sayfanın sonuna dogru gözüm yorulurdu ki gözlerimde problem filan yoktur. Simdi namazlardan sonra 4 5 sayfa okuyabiliyorum elimden geldiğince.
Coook guzell.. sevindim canim insallah Rabbim ilmi isteyene verir .. yeterki niyetin kalbin saģlam olsun. Rabbim kabul ve layik eylesin bizleri.

Hepinize ayrı ayrı cevap yazamadım gerçekten çok hastayım bı yorumda hepinize yazmaya çalıştım . Sormak istediğiniz birşey varsa olur da görmediğim mesaj atabilirsiniz. Lütfen kusuruma bakmayın

Hepinize ayrı ayrı cevap yazamadım gerçekten çok hastayım bı yorumda hepinize yazmaya çalıştım . Sormak istediğiniz birşey varsa olur da görmediğim mesaj atabilirsiniz. Lütfen kusuruma bakmayın
Gecmis olsun, sen topluosun burayi saolasın. Bilen yapsin hatim duasini farketmez. Rabbim hatimlerimizi kabul etsin insallah

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Çok gecmiş olsun canım. Allah şifa versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…