Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Bir köpüklü Türk kahvesine her şeyi unutup,yeni baştan başlayabiliriz

Kim yapıyor kahveleri

Köpüklü olsun ama

Onu özellikle altını çizerek belirttim,köpüksüz kahve içmek istesek bulaşık suyu içeriz değil mi ama aşkom?
Ya yine konumdaki gibi taşırırsam köpükleri giderse yoksa o yüzden mi özellikle köpüklü olsun diyorsunuz , köpüklü olmadı diye tekrar çekeyim dedim fırsat olmadısonra dedim Amaaan sanki o kadar iddialı tarif varken ona mı bakacaklar ya konuma bakanlar bi kahveyi yapamamış derse normalde kahveleri hep köpüklü olurdu, gidem de bir köşede ağlayayım

Aslında, ya taşırırsa yazacaktım Ama sen mesajı almışsın
Bence bu sefer sunumun farklı ve güzel olmuşUmarım hep bu yönde ilerleme sağlarsınBoşver kahveyi

Aslında, ya taşırırsa yazacaktım Ama sen mesajı almışsın
Bence bu sefer sunumun farklı ve güzel olmuşUmarım hep bu yönde ilerleme sağlarsınBoşver kahveyi
Kahve de nazar boncuğu olsun di mi Nevoş Kahvesi fazla gözükmeyen sunum koyarız yarışma sunumunaYarışma bitsin o köpüksüz kahve resimlerini hep sileceğim zaten

Kahve de nazar boncuğu olsun di mi Nevoş Kahvesi fazla gözükmeyen sunum koyarız yarışma sunumunaYarışma bitsin o köpüksüz kahve resimlerini hep sileceğim zaten
Evet nazar boncuğu olsun Bende bu ay özenemedim. Hiç beğenmedim ama bu ayda böyle olsun dedim
Sonra telafi ederiz.
Yok ya silme çok dikkat çekmiyor. Herkes kurabiyeye bakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…