Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Bende istiyorum hemen konum atayım
Kuru yufkayı ekmek niyetine büyük yapan da var, börek için küçük yapan da. Biz börek için yapıyoruz ama birkaç kişi gerekiyor, softa topla, adam ayarla, yer ayarla, yemek hazırlığı yapanlara derken yorucu oluyor. Bu sene yapmayayım diyorum, eşim seviyor, istiyor

Biz ikisini de yapıyoruz ama son senelerde dediğin gibi yapacak yer yoktu satın aldım

Biz ikisini de yapıyoruz ama son senelerde dediğin gibi yapacak yer yoktu satın aldım

Bizimde yapılır canım biz genelde ekmek niyetine yaparız. Ama ben onunla börekte yapıyordum. Kayınvalidem yapıyor arada verir.Bende iki yıl önce birlikte yapmıştım. İyi dayanıyorAynen kolay olmuyor.

Muhiti mi sevmedin, eskiyi mi özlüyorsun
Bildiğim bir muhit zaten küçük sayılır buralar ilçedeyim ama buradaki evler hep yurtdışında
Bugün gelenlerin olduğu tarafta ileri yaş teyzeler var yalnız yaşıyormuş hepsi eşi intihar etmiş yalnız yaşayan biri varmış öğrendiğim kadarıyla sorunlu biri onun evinin oradan geçiyoruz okula yada başka bir yere giderken o biraz can sıkıcı benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…