Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kupkuru olan cildim için fondoten önerisi bekliyorum

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
kızlar selam cildim cok kurur bir fondoten almayı düşünüyorum benim gibi kuru ciltliler ne kullanıyorsunuz cok merak ediyorum.

Cildin kuruysa kesinlikle fondoten surmeden önce daa dorusu hiç bişy sürmeden önce nemlendirme özelliği iyi bir krem ile ( yağlı olmaması gerek tabi ) nemlendirip 10 15 dk bekle tatlım Kremsiz , kuru ciltte fondöten pullanmaya neden olur çünkü Sonra da mac, everday minerals, sephora gibi bi çok markanın fondotenini kullanabilirsin

Konu içeriği nedeniyle "Pudra,Fondöten,Kapatıcılar" başlığına taşındı.

kızlar nemlendirici konusunda bir sıkıntım yok ama cilt kuruysa kuru o değişmiyor pek malesef.ayda 2 defa falan peeling yaparım ölü derilerden kurtulmak için onlarda ciltte pütür pütür bir görüntye sebep teşkil ediyor cunku.benim tek sorunum hangi fondoteni kullanırsam kullanayım yanaklardaki o yapay fondoten görüntüsünden kurtulamamak.bunu önleyebilecek iyi bir fondoten hem nemlendiren hem de yapay göstermeyen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…