künfeyekün ''ol der de oluverir ''

hayırlı zamanda,hayırlıısıı ilee insallahh tez zamanda tüm isteyenlere ve bana nasipp olsunnn :KK14:

aminnnnn canım rabbim banada nasip etsin sanada isteyen herkese. ben 8 aylık evliyim ve korunmadığımız halde hala olmadı:KK43: hayırlısı bu arada ben meryem suresine başladım ALLAH ın izniyle 41 e tamamlamadan olur inşallah bebeğimiz bize gelir:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::KK55::KK55: sende bi dene canım inanarak yapılan her dua kabul olur. öpüyorum seni canımm

وَذَا النُّونِ إِذ ذَّهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَن لَّن نَّقْدِرَ عَلَيْهِ فَنَادَى فِي الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَكَ إِنِّي كُنتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).

Ve Zennûn (Yunus A.S), gadaba gelerek (öfkelenerek) gitmişti. Böylece ona muktedir olamayacağımızı (hükmedemeyeceğimizi) zannetti. Sonra karanlıklar içinde (şöyle) nida etti: “Senden başka İlâh yoktur. Sen Sübhan'sın (herşeyden münezzehsin). Muhakkak ki ben, zalimlerden oldum.”
ilişkiye girmeden önce erkek 3 defa okur ve ALLAH ın izniyle çocuğu olur.( ben bunu bir topikte görmüştüm kızlar denemekte fayda var)

aminnnnn canım rabbim banada nasip etsin sanada isteyen herkese. ben 8 aylık evliyim ve korunmadığımız halde hala olmadı:KK43: hayırlısı bu arada ben meryem suresine başladım ALLAH ın izniyle 41 e tamamlamadan olur inşallah bebeğimiz bize gelir:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::KK55::KK55: sende bi dene canım inanarak yapılan her dua kabul olur. öpüyorum seni canımm

insallahhhhhhh :KK16::KK55::KK24::KK36::21:

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '...Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

Beklediğine değecek emin ol. Allah de..:KK16:
Hâyırlısı de.. Sâbret ve seyreyle. . .:emir_bebek:

aminn kuzum sen kac senedir bekliyosun evladını ?:2:
ben 1 bucuk yıldır 1 negatif asılama ile bekliorm :KK25:

Benim 2 eşimle 2. evliliğimiz, ikimizinde ilk evliliklerinden çocukları yok, 3 yıllık evliyiz, geçtiğimiz kış bir hamileleik yaşadım, mart ayında 13 haftalıkken bebeğin kalbi durdu.. Dr bebek olmaması için bir sebep yok herşeyimin normal olduğunu söyledi, artık yaşım geçiyor gerçekten olsun istiyorum.. Kürtajdan sonraki 3 ay dr beklememizi söyedi, bu 3 ayda kalamazsam direk tüp bebek işine girişicem.. 36 yaşımdayım artık zaman aleyhime işliyor:KK43:

Benim 2 eşimle 2. evliliğimiz, ikimizinde ilk evliliklerinden çocukları yok, 3 yıllık evliyiz, geçtiğimiz kış bir hamileleik yaşadım, mart ayında 13 haftalıkken bebeğin kalbi durdu.. Dr bebek olmaması için bir sebep yok herşeyimin normal olduğunu söyledi, artık yaşım geçiyor gerçekten olsun istiyorum.. Kürtajdan sonraki 3 ay dr beklememizi söyedi, bu 3 ayda kalamazsam direk tüp bebek işine girişicem.. 36 yaşımdayım artık zaman aleyhime işliyor:KK43:

anladım cnm Rabbim insallah tüm isteyenlere ve bizlerede versin hayırlısından evlatt..
Yasayan biliyor,baskası anlamıyoorrrr.. içim içimi yiyor üzüntüden,elden birsey gelmiyoorr.. :KK14:

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '...Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

anladım cnm Rabbim insallah tüm isteyenlere ve bizlerede versin hayırlısından evlatt..
Yasayan biliyor,baskası anlamıyoorrrr.. içim içimi yiyor üzüntüden,elden birsey gelmiyoorr.. :KK14:

Amin canım , inşallah.. Allah hepimizin gönlüne göre versin.. Dilerim 2015 te kucaklarımızda bebeklerimiz olur..

hayırlı zamanda,hayırlıısıı ilee insallahh tez zamanda tüm isteyenlere ve bana nasipp olsunnn :KK14:
Amin. :KK16:

Beklediğine değecek emin ol. Allah de..:KK16:
Hâyırlısı de.. Sâbret ve seyreyle. . .:emir_bebek:
:KK19:

İnşallah Allah size de burada yazan tüm arkadaşlara da bebek nasip eder sağlıkla.

Allah'ın bugününe şükür.

~ De ki: "Ben Rabbime isyan edersem gerçekten, büyük bir günün (kıyamet gününün) azabından korkarım."
(En'âm, 15. Ayet)

yoo hamdolsun sükür bugünümüze .. :KK16:
sadece bebişim gelse de sıkılmasam artık .. :2:

yoo hamdolsun sükür bugünümüze .. :KK16:
sadece bebişim gelse de sıkılmasam artık .. :2:
İnşallah Rabbim hayırlısıyla nasip eder.
Ben oldu bitti çok anaçım. Ben de hep anne olmak istedim. Fakat evlenmek konusunda meraklı olmadım. Hala bekarım
O yüzden seni çok iyi anlıyorum.
Rabbim nasip eder inşallah sana da bana da isteyen herkese de sağlıklı bebecikler... :emir_bebek:

X