künfeyekün ''ol der de oluverir ''

hamile degilim kızlar sabah test yaptım negatifff cok yıkıldım :KK43: :KK43:
mutlaka yaz diyenler okur umarım :26:

:KK43:(( niyeyse ben hep hamilesindir diye düşünüyor(d)um.

hakkında hayırlısı olsun canım...

inşallah tez zamanda hamile kalır, sağlıklı bebekler doğurursun... AMİN!

hamile degilim kızlar sabah test yaptım negatifff cok yıkıldım :KK43: :KK43:
mutlaka yaz diyenler okur umarım :26:

$image.jpg

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '...Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

(alıntıdır ..)

Eki Görüntüle 977087

Kûn Fe Yekûn.

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

(alıntıdır ..)

aminnnnnnnnn cnm coook tsk ederimmm..
Rabbim ol der de ou-luverir inancım tam :KK16:

Eki Görüntüle 977087

Kûn Fe Yekûn.

Kun!...

(alıntıdır ..)

cnm nasılsınnn :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hamdolsun Rabbim bugünümüzü aratmasın,evlerimizi bebislerle senlendirsin insallahhhhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16:

Hamdolsun Rabbim bugünümüzü aratmasın,evlerimizi bebislerle senlendirsin insallahhhhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim benim ara ara takip ediyorum seni topiclerde.
InsaAllah en kisa zamanda sende o güzel haberi vereceksin bizlere.
Rabbim seni bu sekilde siniyor demek ki :KK43:
Ama insaAllah bu imtihani da basariyla vereceksin.
Sabrinin sonunda yavruna saglicakla kavusacaksin insaAllah:KK16:

Canim benim ara ara takip ediyorum seni topiclerde.
InsaAllah en kisa zamanda sende o güzel haberi vereceksin bizlere.
Rabbim seni bu sekilde siniyor demek ki :KK43:
Ama insaAllah bu imtihani da basariyla vereceksin.
Sabrinin sonunda yavruna saglicakla kavusacaksin insaAllah:KK16:

insallahh kuzum,senin nasıl gidiyooo :KK16::KK16::KK16::KK16:

Elhamdulillah canim hic bir sikayetim yok uyku ve halsizlik harici :)
InsaAllah haftaya doktora gidecegiz bakalim büyümüs mü ve sagligi yerinde mi :)
:KK16:

oyyyşşş cinsiyetini yaz bana:KK52:
kuzum sağsalim al inşallahh :KK16:
dua eder,dua beklerim cnm :21:

oyyyşşş cinsiyetini yaz bana:KK52:
kuzum sağsalim al inşallahh :KK16:
dua eder,dua beklerim cnm :21:

Ögrenirsek yazarim canim :KK16:
Dualarimdasin insaAllah sen ve bu hasret ile yanan herkese nasip olacak insaAllah Allahin izniyle :KK16:

Elhamdulillah canim hic bir sikayetim yok uyku ve halsizlik harici :)
InsaAllah haftaya doktora gidecegiz bakalim büyümüs mü ve sagligi yerinde mi :)
:KK16:
Efuli , hamileymişsin hayırlı olsun. Cinsiyeti belli mi?

allah tamamına erdırsın inşşş...banada dua et arkadaşım 13 yıldır olmuyor benımde hamılelerın duası kabul olurmuş...
Allah'ım size de anneliği tattırsın hayırlısıyla sağlıkla sağlıklı bebişlleriniz olsun inşallah. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kûn Fe Yekûn.

Kun!...

X