künfeyekün ''ol der de oluverir ''

cuma gününün hürmetine yarabbi,süt kokulu evlatlarımızı bizlere bağışlaaa :KK43::KK43::KK43:

allahım dualarınızı kabul eder inşallah. içten samimiyetle istenen her dua karşılığını bulur. dua edebiliyorsanız eğer allah izin verdiği içindir. allahta kabul etmeyeceği duayı ettirmez arkadaşlar. hayırlı uğurlu bebekleriniz olur inşallah

allahım dualarınızı kabul eder inşallah. içten samimiyetle istenen her dua karşılığını bulur. dua edebiliyorsanız eğer allah izin verdiği içindir. allahta kabul etmeyeceği duayı ettirmez arkadaşlar. hayırlı uğurlu bebekleriniz olur inşallah

insallah cnm sagolasın iyi dileklerin icinnnn tesekkürlerrrrrr :KK16::KK16:

eses, bir zamandır takip ediyorum seni... bebeğin olmasını ben de istiyorum hayırlısıyla...
bize haber ver aşılama tutunca... :emir_bebek:

ayyy insallahh agzından dualar dökülüyorrr .. :nazar:
anonss etcem buralaraa cnm yaa cuma gelsinnnn hemencikk .. :KK25:
senin bebişin varmı tatlımmm :KK16::KK16:

Bilmem.
Tanıştırılmayı sevmiyorum.
Kendiliğinden olur inşallah.
Bazen sorumluluktan korkuyorum falan.
Tabii sevmek lazım en başta.
Her şeyin hayırlısı... :KK34:

seninde karşına hayırlı bir eş çıksın inşallah kısmet bu işler.. :KK16:
ben 35 yasından önce evlenmicem diyodum 20 de evlendim :KK9:
nasip yaaa nasippp .. dua eder dua beklerim ablacım m.oldum :KK16:

seninde karşına hayırlı bir eş çıksın inşallah kısmet bu işler.. :KK16:
ben 35 yasından önce evlenmicem diyodum 20 de evlendim :KK9:
nasip yaaa nasippp .. dua eder dua beklerim ablacım m.oldum :KK16:
Ben de memnun oldum.
Şimdi sen hamile kalırsan bol bol dua et bana... Hamilelerin duası kabul olur derler. :KK34:

:nazar::nazar: künfeyekün "rabbim ol der de oluverir"

merhaba arkadaşlar,öncelikle ümitsizliğe kapılmak yokk..
Mevlam neyler,neylerse güzel eyler.bende tedaviler vs.....
Hersey normal benimde esiminde,olmayınca olmuyorr...
Vakti saati gelince bebeklerimiz gelecek insallahhhhh :emir_bebek::emir_bebek:

paylasımlarınızı,duygu ve düşüncelerinizi bekliyorum. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba arkadaşım bende 3 yıllık evliyim fakat çocuk olmadı iki kez kimyasal gebelik geçirdim eşimin değerleri düşük 18 milyon benimde rahim filminde sağ tüp şüpheli çıktı sol tüp açık önümüzdeki ay kısmet olursa aşılama yapılacak Rabbim inşallah ferytlarımızı duyar o evlet kokusunu bizde duyarız :emir_bebek:

merhaba arkadaşım bende 3 yıllık evliyim fakat çocuk olmadı iki kez kimyasal gebelik geçirdim eşimin değerleri düşük 18 milyon benimde rahim filminde sağ tüp şüpheli çıktı sol tüp açık önümüzdeki ay kısmet olursa aşılama yapılacak Rabbim inşallah ferytlarımızı duyar o evlet kokusunu bizde duyarız :emir_bebek:

insallahhh arkadasımmm insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :))))

X