Kumar Bağımlılığı

Eminim ayni yatagi paylastigima gorr haberim vsrdir. Ayrica benim esim bagimli degildi
Bagımlı degılse duzeldı dememelısnız..Ayrca aynı yataga paylaştıgınıza gore mı? Kumarı bılmenıze ımkan yok..Yapışık olmanız lazım ne cevırdıgını anlamanız için degıl aynı yatagı paylasmak..

Bagımlı degılse duzeldı dememelısnız..Ayrca aynı yataga paylaştıgınıza gore mı? Kumarı bılmenıze ımkan yok..Yapışık olmanız lazım ne cevırdıgını anlamanız için degıl aynı yatagı paylasmak..
Yapisigim kocamla evet canim biliyorum

Derlerki bekara koca boşamak kolaydır. Anladığım kadarıyla siz boşan ve kurtul diyorsunuz lakin dediğiniz yol zorlu yıkıcı. Benim danışmak istediğim belki çevresinde farklı yollardan bu illetten kurtulanlar vardır. Akıl akıldan üstündür sonuçta. Boşanmak en kolay yol ben evliliğimi kurtarmanın çabasındayım. Engelim yok çoluğum çocuğum yok tabiki boşanmak kolay lakin ben elimden ne gelirse onu yapmaya çalışıyorum.
Oda kurtulmak istiyorsa ,maaş ve kredi kartlarına el koyun ,lazım olacak kadar para bulunsun üstünde olmayınca oynayamaz,benim eşim kumar oynamaz fakat çok saçma şekilde para harcamaya meyilli oyuzden bu çözümü bulduk gayet olumlu sonuç aldık, maaşını ben çekiyorum onun günlük ihtiyacı kadar harçlık veriyorum

Merhabalar. 4 yıllık evliyim eşim askeri personel. Mesleğe girdiği ilk günden beri sürekli kumar-idda oynuyor. Herşeyimizi verdik herşeyimizi kaybettik aldığı maaşla asla geçinemiyoruz annem yardımcı oluyor. Sözler veriyor yeminler ediyor ama en ufak boşlukta yine yapıyor iki tarafında ailesi perişan kimsenin elinden birşey gelmiyor. 12 yıldır birlikteyiz çocukluktan beri sevgiden ziyade alışılmışlık var boşanmayı gözüm kesmiyor adliyeden geri dönmüşlüğümü biliyorum ne kavgalar ne kıyametler koptu yeri geldi ayrı kaldık ama yine yine ve yine oldu. Çocuğum yok. Ne yapmam lazım ? Tedaviye getirdim lakin psikolok amatem tarzı yerlerde tedavi olması gerektiğini söyledi lakin mesleğine engel bu durumlar. Fikrinize ihtiyacım var ? :KK43:
Yanlis anlamayin ama bas bas bagirdilar kumar bagimlisi ise arkaniza bakmadan direk kacin diye dediler. Naparsan yap kumar bagimlisi bu ömür sürecek.. tedavisi yok bunun. Bosuna umut arama yani oldugu gibi kabul edeceksin bosanmaya cesaretiniz yoksa kendi ayaklarin üstüne duramicagini düsünüyorsan görmüceksin duymucaksin. Kisaca sindireceksin canim sonra kafani duvarlara vurma da hazir cocugunuz yokken.

X