Küllerden Doğmak Vol.2

bencede epeydir kendime bakamıyorum

maske olarak ne yapıyorsun bekarken yapardım 8 senedir yapmıyorum çok fazla leke oldu cildimde

bizimde burası yağmurluydu bende gök gürültüsünden çok korkarım

Canım benim çok fazla sivilce problemim vardı. Bi aktar maske hazırladı haftada bir onu yapıyorum çok faydası oldu. Neredeyse bitti sivilceler. Üzerine de çay ağacı yağı sürüyorum. İçinde ne var bilmiyorum. Söylemedi adam.yıllardır denemediğim ilaç krem vs kalmamıştır. Hiç faydası olmadı. Bu maske çok güzel yaptı.

Maşallah ne ara yaptın. Ben hala yatakta yuvarlanıyorum. Kahvaltı bile yapmadım.

Evet canım bir tek duvar kaldı holün duvarını düşünüyorum yarın Kayımvalideye Yardıma gideceğim kayınpederim yoğun bakımda hasta o Yüzden yapamam Perşembe inşallah...
Çok geçmiş olsun canım

Benim de aklımda o vardı erken gelemedim. Benim maske günüm mecbur yapıcam...

Gece Konya'da yıldırım düştü çok korktum bi daha uyuyamadım.
Ayy burasida gündüz gibiydi aralıksız Şimşek cakti

Sagol canım nerdesin sen bakıyım kayıp küçük O'dan da kayboldun mu yoksa,......

diyet yapayım dedim de onu da beceremedim gene... ayy ben zayıflayamıyorum :))

Tiksinç miksinç yapılacak ödev bu.....

dün içimden şu elektrik süpürgesini bir temizliyeyim diye geçtiydi sonra bananeee yaaa dedim bu gün ödev olarak karşıma geldi :))))) kaçış yok herhalde....

dünkü ödevimi çok güzel yaptım hem benim hem kızımın yatağinı bi güzel değiştirdim. bu sabaha karşı bizim kız geldi yanımıza. anam bi uyandım yatakta ıslaklık var. bizimki altına kaçırmış hemde bizim yatakta. allahtan yatak koruyucu vardı da direk çarşaf falan çıkardım kovaya bastım. akşama makineye atıcam. bu akşam dünkü ödev tekrarlanacak galiba.
ama bugünkü görevide yapıcam kısmetse.

şu haftalık görevlerden dördüncüsünü de bi yapabilsem süper olacak.

ay kızlar ben oğlak burcuyum oğlak burçlarındaki aşırı sorumluluk duygusu sebrebiyle mi bilmiyorum bana ödev görev falan verildi mi yapmayınca içim hiç rahat olmaz. bu konu benim için çok iyi oldu ya.

BUGÜNKÜ GÖREV
Nevresimleri değiştirmek veya mutfak tezgahını silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician
13.kelebek25
14. catuke
15.Eshma
16. cnntrm
17-__ATALANTE

nevresimleri değiştirdim..

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician
13.kelebek25
14. catuke
15.Eshma
16. cnntrm
17-__ATALANTE
18-btlbetul

nevresimleri değiştirdim..

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician
13.kelebek25
14. catuke
15.Eshma
16. cnntrm
17-__ATALANTE
18-btlbetul
19.dagci

ben hem tezgahı sildim,hem nevresimleri değiştitrip yıkadım.

Merhaba bu görevlere ve ödevlere ben de katılmak istiyorum. yarın ayın 1 i :) yarından itibaren beni de aranıza alırsanız sevinirim :)
ayrıca uygun olur mu bilmiyorum ama bu konu hakkında düşünürken aklıma geldi, bakım konusunda da birşeyler yapalım demişsiniz, şu da olur mu;

mesela her gün bir bardak bitki çayı içilecek, ya da günde bir dilim ekmek yenmeyecek, bir litre su içilecek, akşam yemeğinden 1,5 saat sonra 10 mekik çekilecek gibi gibi. formumuzu korumaya da yardımcı olur belki bu tarz şeyler. herkes yapacağı için birbirimize de motive olur

oooyyşş bu listeye nasıl yetişçez ama yaa :))

oooyyşş bu listeye nasıl yetişçez ama yaa :))
hepsi değil :)
hergün bir tanesi ya da haftalık tek bir + görev ( bu konuda ) -
her ay en az 50 tl birikimde yapalım mı....
bence harika olur, kendimizi evimizi geliştirme güzelleştirme için bunlar çok mantıklı :)
ve bence ayda 50 değil, haftada mesela 20 tl olarak düzenlenebilir :)

ayy çok heyecanlandım, çok heveslendim :)

ee yapalım o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…