Küllerden Doğmak Vol.2

Evettt... Bütün ev süpürülüp silindi.Lavabo wc temizlendi. Nevresimler değiştirildi. Kirli sepetindekiler yıkanıp asildi... Ocak ve tezgah silindi ...bulaşık makinası boşaltıldı.eşe meyve salatası hazirlandi :)) Akşamda kuruyan çamaşırlar katlanacak, kitaplık duzenlenecek...

Canimm ellerine saglik bir önceki mesajımda yazmıştım çok karışık oluyor diye günlük yaptıklarımizi azerin konusunda paylaşıyoruz. Ödevler ve Görevler hakkında paylaşım yapıyoruz sadece

hadi canım hadi sen süper yapmıştırsın eminim:)
Hayır canım malesef yapamadım eşimi aradım üniteyi tekrar çekicekmiyiz diye sordum oda evet dedi ondan sebep doldurmadım içini akşam işi bitince yapıcam inş ıvır zıvır masanın üstünde kaldı

BUGÜNKÜ GÖREV
Nevresimleri değiştirmek veya mutfak tezgahını silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)

Dün nöbetçiydim o yüzden günlük ödevimi yapamadım, bugün de anahtarımı hastanede unuttuğum için eşimin gelmesini bekliyorum eve girebilmek için Of ne kadar unutkanım ya, kendimi dövesim var. Eve girer girmez mutfak tezgahını silip yemeğe girişeceğim, eğer halim kalırsa bugün tv ünitesinin çekmecelerini düzenleyeceğim bakalım hadi bana kolay gelsin tabii size de

Canimm ellerine saglik bir önceki mesajımda yazmıştım çok karışık oluyor diye günlük yaptıklarımizi azerin konusunda paylaşıyoruz. Ödevler ve Görevler hakkında paylaşım yapıyoruz sadece
Peki tatlım bilgilendirme için teşekkürler Oraya yazarım bundan sonra. Ben bu topige alışınca hep buraya geliyorum ...

kv ile beraber yaşıyorsun sanırım, dezavantajı olduğu gibi avantajıda var böyle:) benimkide aynı binada bana gelince ya ütü yapar ya bulaşık yıkar bir bakmışım:)
Pek de beraberiz sayılmaz, genelde yazlıktalar arada bir geliyorlar işte:) Geçen sene çok garipsemiştim ama şimdi rahatım..

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina

Ben tezgahı sildim zaten uyuz, su koysam leke olan bir tezgahım var

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina
8-anathema

Ben mutfak tezgahimi sildim kizlar

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eniyikadınoyuncu
2- Areser
3-anka_misali
4-eflalim
5- sosyoloji12
6-naz__24(tezgah ovuldu)
7-Koalina
8-anathema
9-Chentiq

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1

Acaba 17 rekorunu kırabilecek miydik

Feraceli gittin gelmedin aşk olsun
@Bi kahve hadi canım gel artık

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
Ben de mutfak tezgahı sildim

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician

Ben de mutfak tezgahı sildim :) :)

Baza altı görevi de bitti cok şükür bir küçük baza temizledim ama 1 büyük bazaya bedeldiii cocukların oyuncaklarının olduğu baza felaket karışmıştı....

Baza altı görevi de bitti cok şükür bir küçük baza temizledim ama 1 büyük bazaya bedeldiii cocukların oyuncaklarının olduğu baza felaket karışmıştı....

maşallah canım bir tek duvar silmek kaldı senin değil mi? Hadi bakalım kolay gelsin şimdiden

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
eniyikadınoyuncu
2- areser
3- anka_misali
4- eflalim
5- sosyoloji12
6- naz__24
7- koalina
8- anathema
9- chentiq
10- yesa1
11-ayseyma
12- statistician
13.kelebek25
bende nevresimleri değiştirdim fakat yıkayamadım öğlen 1 den beri sular yok gece 12 de gelcekmiş of ki ne offfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…