Küllerden Doğmak Vol.2

Kimyayla ilişiği yüksek bir bölüm mezunuyum bilerek konuştum..Ama elbette sizin bildiğiniz sizin için daha doğrudur!
Kolay gelsin cicim...

@__ATALANTE ve bendimahi bendimahi kızlar ikinize gelsin :KK36::KK36:

Bu arada ÖZEL MESAJ ile bana gelecek hafta için GÖREV olabilecek madde atmak isteyen var mııııııııııııııııı :KK6::KK6:

Dikkat edeceğimiz hususlar
-Hem temizlik hem düzen olabilir hatta 2 temizlik 2 düzen olsa şahane olur
-Herkese hitap ederse de güzel olur
-4'ü de ağır olmasın dengeli olsun yeter

Çamaşır suyu kullanmayıncada hemen sararıyor ve benim burnuma pis pis kokuyorr :) Her bulaşıgımda çamaşır suyu kullanırım sonrada sirkeli sudan geçiririm en sonda durularım miss gibi olurlar hiçte zararını düşünmem temiz olmaları daha önemli sanırım benim için.. :KK70:

Kesinlikle katılıyorumm... :KK43:

Çamaşır suyu kullanmayıncada hemen sararıyor ve benim burnuma pis pis kokuyorr :) Her bulaşıgımda çamaşır suyu kullanırım sonrada sirkeli sudan geçiririm en sonda durularım miss gibi olurlar hiçte zararını düşünmem temiz olmaları daha önemli sanırım benim için.. :KK70:
ben hep makinede yıkıyorum ama hiç sararmadılar.
çok sık kırıyor çocuklar ondan sanırım.:KK70:

Bu arada ÖZEL MESAJ ile bana gelecek hafta için GÖREV olabilecek madde atmak isteyen var mııııııııııııııııı :KK6::KK6:

merak etme yesacım sustuk azıcık yanlış anlaşılma oldu panik yok :KK15:

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu

merak etme yesacım sustuk azıcık yanlış anlaşılma oldu panik yok :KK15:

Aynen.. Tartışmak güzeldir kötü birşey yapmadık.. Dogru bildigimizi savunduk.. :KK19:

Belki kızacak arkadaşlarda olacak ama ben çamaşır suyunu makineyede koyuyorum :KK70: Sonrada kısa programda ilaç kısmına sirke koyup çalıştırıyorum :KK70:

Aynen.. Tartışmak güzeldir kötü birşey yapmadık.. Dogru bildigimizi savunduk.. :KK19:

Belki kızacak arkadaşlarda olacak ama ben çamaşır suyunu makineyede koyuyorum :KK70: Sonrada kısa programda ilaç kısmına sirke koyup çalıştırıyorum :KK70:
inanır mısın canım benim bir görümcem var çamaşır suyu aşığı yalıyor yutuyor resmen sende onu gördüm tutamadım kendimi hakkını helal et...Yalnız çocuklarında hep alerjik hastalıklar var ve doktor özellikle kızmış kimyasal kullanımına bunu da bil :KK66:

inanır mısın canım benim bir görümcem var çamaşır suyu aşığı yalıyor yutuyor resmen sende onu gördüm tutamadım kendimi hakkını helal et...Yalnız çocuklarında hep alerjik hastalıklar var ve doktor özellikle kızmış kimyasal kullanımına bunu da bil :KK66:

Bende azıcık sert çıktım iş çok yogun bugün ve birsürü borçluyla ugraşmak zorunda kaldım. Sende hakkını helal et. Şuanda çocugum yok belki çocugum olunca bende senin gibi titiz davranırım bilmiyorum. Ama gerçekten çamaşır suyu kullanmayınca kokuyor bardaklar bana.. Her gittiğim yerde kendi bardagımı ayrı yıkarım ben huy işte ne yapım..

Offf bugün yorgunum, sınıfıma yeni öğrenciler gelmiş, okul hazır değil derken bir curcuna ve yorgunluk...
Bakalım günlük görevi yapabilecek miyim hiç canım istemiyor.

yesa yesa canım dünkü ödevi yapamadım kardeşimin agağına bıçak düşmüş dikiş atılmış apar topar annemlere gittim eve geç geldim çocukları uyut derken geç oldu yapamadım
bugünde işten biraz önce geldim ödevi gördüm suya batırdım yıkayınca gelir yazarım
ama daha hala haftalık ödevlerime başlayamadımki nasılda yapasım var tatilden sonra iş pek yorucu evde kalıp sizinle iş yapmak çok zevkli ama hayat işte çalış çalış :KK16::KK16:

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6-anathema

yesa yesa canım dünkü ödevi yapamadım kardeşimin agağına bıçak düşmüş dikiş atılmış apar topar annemlere gittim eve geç geldim çocukları uyut derken geç oldu yapamadım
bugünde işten biraz önce geldim ödevi gördüm suya batırdım yıkayınca gelir yazarım
ama daha hala haftalık ödevlerime başlayamadımki nasılda yapasım var tatilden sonra iş pek yorucu evde kalıp sizinle iş yapmak çok zevkli ama hayat işte çalış çalış :KK16::KK16:

Canım çooook gemiş olsun, umarım şu an iyidir durumu :nazar: olsun canım biz hem çalışır hem düzenler hem temizleriz :KK53:

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1

10 adet bardak yatırdım, şimdi onları bulaşık makinesine koyup, makineyi çalıştıracağım...

O zaman resim de gelsin, konumuz şenlensin :KK53: resimde 9 göründüğüne bakmayın 1 tanesi pek kalmak istemedi içeride :KK53:

20150928_185056[1].jpg

X