Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral

Ben aslında nefret ederjm camasur suyu kokusundN.cok nadır ysparım bardaga senede bı belku.bursya nıye yazdım dıye sorarsNız bende bılmıyorım.

Saol nazcım.benı m kucuk emmek ıcın uyanıyor bende uyammışkem nuraya bı goz atıyom ıste.begenıyırsanız ne mutlu bana

Aksama ne yesek .koca ışte, ıkı cocukla benım ıcın yemek laxım.uc tanede ıkısı buyyuk

Merhabalar. Tatilim bitti. Nihayet döndüm. Ne durumlardayiz kizlar? Gevsediniz mi yoksa biraktigim gibi misiniz hala?

Hoşgeldin canım, aynıyız aynıyızz

Amanın o cok zormuş ama yapmak lazım tabıııu
donmek yok bu yoldan

aynen oyle maralcım hem daha 4 gunumuz var

Evet canım elimde durulayınca sanki tam durulanmıyormuş gibi geliyor. Ben de makinede yıkıyorum.

Aynen canım ben de makineye attım yıkanıyorlar şu an

UGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna / sirkeye yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina

Ben lavaboları cifledim.
Geldiğimde kayınvalidem evi temizlemiş, yatağı bile örtmüş yemek yapmış, çay içeriz diye simit, kurabiye, çiğ köfte ve su böreği almış. Ben de lavabo ciflemeye üşendim

Hayirli aksamlar canlar kusura bakmayin gelemedim birturlu gunlerim cok yogun gecti neyse dondum yine :)

Ben de karşıyım aslında çamaşır suyuna. Tuvalet lavabo vb yerleri bitkisel deterjanlarla yıkarım.sadece bardaklar ve kaşık çatal için kullanıyorum. Onlar da çok sararıyor. Başka seçenek bulamadım maalesef.bulaşık makinesinde de bitkisel kullanıyorum normalde. Ondan sanırım çabuk sararıyor.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Sosyoloji12

Bardaklar tamaaam
oyy cok yoruldum coook..

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-Mirjam
Gorevi gorur gormez kalkip bardaklari lavubaya doldurdum :) birazdanda makinaya dolduracagim :)

BUGÜNKÜ GÖREV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Seyhan77
2- anka_misali
3- Areser
4- dagcı
5- eniyikadinoyuncu
6- anathema
7- kelebek25
8- yesa1
9-maral
10-Koalina
11-sosyoloji12
12 Mirjam
13 nill44

Nil i unutmayın arkadaslar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…