Küllerden Doğmak Vol.2

Hayirli geceler.. beni de araniza kabul eder misinizZ ???

Tabii ki canım, önce sayfa 1 ve 169u oku, anlamadığın yerleri sor, ödev görev aksatma yeter :KK54:

Bardak ve lasıkları camasır suıyuna yatırmak odev

Canımm ödev güzelmiş, sağolasın da sayı verseydin, bir de sadece bardaktan mı gitseydik acaba o_O 10 bardak çamaşır suya yatırma gibi :KK53: ya da farketmez yaaa yapabildiğimiz kadar yapalım:KK19:

Tabii ki canım, önce sayfa 1 ve 169u oku, anlamadığın yerleri sor, ödev görev aksatma yeter :KK54:

Canımm ödev güzelmiş, sağolasın da sayı verseydin, bir de sadece bardaktan mı gitseydik acaba o_O 10 bardak çamaşır suya yatırma gibi :KK53: ya da farketmez yaaa yapabildiğimiz kadar yapalım:KK19:
Israf yok suyu hazurlamusken hepsını koyalum ıste.:)
Tamam o zmn bardaklar sadece

merhaba kızlaaarrr :) Haftalık ödevler süper.. :) Ama günlük ödevi begenmedimm... Bardak sayısı belirtilmemiş benim evde çokk fazla bardak var (çok severimde renkli renkli şeker gibi :KK70: ) onların hepsini yıkayamam çalışıyorum akşam 7den sonra ne iş yapabilirim kii ... :KK43: Evde küvette yook. Ne yapcam beeennn

Günaydın herkese, ne bayramdı giremedim yoğunluktan, hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun, bayram boyunca ödev verildi mi kaçırdıysam üzülürüm:) yeni görevlere bakıyorum hemen:) geçmişede bakmaya çalışayım

Bugünkü odev

3 kişiye seni seviyorum iyi bayramlar iyi ki varsın demek

Herkese mutlu bayramlar bu arada:KK49:
ben bu ödevi bilmeden yapmışım kabul olur mu kaptan:)
Aa bugün görev benden 1 odayı süpürmek
yesa yesa canım bütün evi süpürdüm bayram boyu her gün bu da kabul olur heralde:)
UZUN MESAJLAŞMALARDAN SONRA 4 HAFTALIK GÖREVİMİZ GELİYOR :rolleyes::rolleyes:

32 KİŞİNİN DİKKATİNE

1- Vitrin ya da konsol ya da tv sehpası ya da tv ünitesi düzenlemek (Bunlardan hangisi varsa birini seçebilirsiniz)

2-Baza altı düzenlemek

3-Tüm sandalyeleri silmek

4-Bir odanın ya da wc nin ya da banyonun duvarlarını silmek

chentiq chentiq
yesa yesa
Nego Nego
cnntrm cnntrm
@eniyikadinoyuncu
@2KediAnnesi
NAZ24 NAZ24
@Feraceli
A anathema8
@ftemiz
Findikfaresi123 Findikfaresi123
areser areser
@Koalina
@statistician
@mirjam
@__ATALANTE
@kelebek25
MaRaL_ MaRaL_
@ayseyma
dagci dagci
@sosyoloji12
@denizyagmur4
@catuke
@yesilkubbe
@kalinkaselin
@zambak86
@ultraanne
@eshma
@kayacans
@Bi kahve
@bendimahi
@esrb
yeni görevler süper bazm yok ama kanepe altlarım dolu hep düzenlidir ama yine elden geçireyim silerim bende:) kolay oldu bu yüzden, duvar silme yorucu ama bir aklımda boyanacağı yok sil diyor bütün evi:) sandalyeler hep silinir zaten o da kolay:) tv ünitemde ki kitapları düzenliycektim cuk oturdu:)
Bugünkü odev

Ekmeklik temizlemek.

Olmayan 5 parça utu

ekmekliğide günlük silerim kabule edilsin lütfen:)
Kızlar ben mutfak duvarımı sildim :KK73:

Sıvı arap sabunu ve mob aldım. Çok rahat oldu. Ama malesef bi yerini söktüm duvarın :KK42: oraya ne yapacağım ben yaaa, küçük çerçeve mi alsam canlı çiçek mi yapıştırsam ya, bir de yeri o kadar kötü ki :mad::mad:
çerçeve iyi olur canım
:KK60:Sağol canım

Şindi eve geldik :KK56::KK16:görümcemede uğradık,çok güzel bi gün oldu lakin eve dönüşde TAKSİCİNİN biri arkadan arabaya Çarptı kaçtı:KK62:arabaya diyorum çünkü bizim değil şirketin:mad: bu ay üçüncü çarpılış arkadan :KK64:eşiminde bi suçu yok polis hiç bişey yapmadı kaçtığı için :mad:plâka belli hiç yardım etmedi,durak belli ne Biçim adalet bu :KK42:
çok geçmiş olsun
merhaba kızlaaarrr :) Haftalık ödevler süper.. :) Ama günlük ödevi begenmedimm... Bardak sayısı belirtilmemiş benim evde çokk fazla bardak var (çok severimde renkli renkli şeker gibi :KK70: ) onların hepsini yıkayamam çalışıyorum akşam 7den sonra ne iş yapabilirim kii ... :KK43: Evde küvette yook. Ne yapcam beeennn

canım sende bütün bardakları koyma çay için kullandıklarını koy onlar sararıyor zaten:)

Cay bardakları olsun o zmn senın ıcın

günaydın kızlar.
9 günlük bayram tatili bitti işteyim.:)
geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum hepinizin.

*bardaklarımı yeni aldım.ç.suyu zararlı ayrıca temizlik dışında kullanmıyorum mutfakda.
*sandalye 2 gün önce sildim ama salonu yine silerim.
*ekmekliğim yok.
*mutfak balkonunun duvarı kirliydi.boyandı yeni.
*bayramda kutlama yapıldı.
*kitaplığı düzenlemem lazım acil.iyi oldu.
*tvnin altındaki dolabı çocukların oyuncakları için kullanıyorum.pek düzenlenecek şey yok.

Maralım vallaha görevler süper geliyor senden :) amma velakin sanırsam bugün herkes makineye koymuş benim gibi:KK53:bende makinede yıkıyorum çamaşır suyunu koyuyorum bütün bardaklar içinde değil tabiki de kalanları koyalım ozaman kaşıklarda tabiki:KK9:

Ben de akşamdan koymuştum bardakları... sabah bulaşık makinesine indirdim ordada yıkadım. Ben de yapmış oldum:KK66:

canım ellerine sağlık, ödevini yaptıktan sonra listeye ismini ekleyebilirsin :KK49:

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-Seyhan77
2-anka_misali

dagci dagci canım ellerine sağlık, eski günlük ödevleri boşver, haftalıklara bak yeter ki başlamışsın zaten :KK36:

Nego Nego canım senin de ellerine sağlık ama eskileri boş verin her gün yeni bir sayfa açalım kendimize :KK48:

günaydın kızlar.
9 günlük bayram tatili bitti işteyim.:)
geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum hepinizin.

*bardaklarımı yeni aldım.ç.suyu zararlı ayrıca temizlik dışında kullanmıyorum mutfakda.
*sandalye 2 gün önce sildim ama salonu yine silerim.
*ekmekliğim yok.
*mutfak balkonunun duvarı kirliydi.boyandı yeni.
*bayramda kutlama yapıldı.
*kitaplığı düzenlemem lazım acil.iyi oldu.
*tvnin altındaki dolabı çocukların oyuncakları için kullanıyorum.pek düzenlenecek şey yok.

canım şimdi ben senin nelerine artı koyayım kafam karıştı o_O

Ben de gitmeden çamaşır suyuna basıp yikamistim çay bardaklarini ve çatal kaşıklari lavaboyu temizlerim eve gidince bugün ilk iş günü işe gelmeyi unutmuşum resmen :) ev hanimligi iyiydi yaaa :KK43:

image.jpg image.jpg

Ödev tamamdır....

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-Seyhan77
2-anka_misali
3- Areser

X