Küllerden Doğmak Vol.2

Hayirli geceler.. beni de araniza kabul eder misinizZ ???

Tabii ki canım, önce sayfa 1 ve 169u oku, anlamadığın yerleri sor, ödev görev aksatma yeter

Bardak ve lasıkları camasır suıyuna yatırmak odev

Canımm ödev güzelmiş, sağolasın da sayı verseydin, bir de sadece bardaktan mı gitseydik acaba 10 bardak çamaşır suya yatırma gibi ya da farketmez yaaa yapabildiğimiz kadar yapalım

Israf yok suyu hazurlamusken hepsını koyalum ıste.:)
Tamam o zmn bardaklar sadece

merhaba kızlaaarrr :) Haftalık ödevler süper.. :) Ama günlük ödevi begenmedimm... Bardak sayısı belirtilmemiş benim evde çokk fazla bardak var (çok severimde renkli renkli şeker gibi ) onların hepsini yıkayamam çalışıyorum akşam 7den sonra ne iş yapabilirim kii ... Evde küvette yook. Ne yapcam beeennn

Günaydın herkese, ne bayramdı giremedim yoğunluktan, hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun, bayram boyunca ödev verildi mi kaçırdıysam üzülürüm:) yeni görevlere bakıyorum hemen:) geçmişede bakmaya çalışayım

Bugünkü odev

3 kişiye seni seviyorum iyi bayramlar iyi ki varsın demek

Herkese mutlu bayramlar bu arada
ben bu ödevi bilmeden yapmışım kabul olur mu kaptan:)
Aa bugün görev benden 1 odayı süpürmek
yesa canım bütün evi süpürdüm bayram boyu her gün bu da kabul olur heralde:)
yeni görevler süper bazm yok ama kanepe altlarım dolu hep düzenlidir ama yine elden geçireyim silerim bende:) kolay oldu bu yüzden, duvar silme yorucu ama bir aklımda boyanacağı yok sil diyor bütün evi:) sandalyeler hep silinir zaten o da kolay:) tv ünitemde ki kitapları düzenliycektim cuk oturdu:)
Bugünkü odev

Ekmeklik temizlemek.

Olmayan 5 parça utu

ekmekliğide günlük silerim kabule edilsin lütfen:)
çerçeve iyi olur canım
çok geçmiş olsun

canım sende bütün bardakları koyma çay için kullandıklarını koy onlar sararıyor zaten:)

Cay bardakları olsun o zmn senın ıcın

günaydın kızlar.
9 günlük bayram tatili bitti işteyim.:)
geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum hepinizin.

*bardaklarımı yeni aldım.ç.suyu zararlı ayrıca temizlik dışında kullanmıyorum mutfakda.
*sandalye 2 gün önce sildim ama salonu yine silerim.
*ekmekliğim yok.
*mutfak balkonunun duvarı kirliydi.boyandı yeni.
*bayramda kutlama yapıldı.
*kitaplığı düzenlemem lazım acil.iyi oldu.
*tvnin altındaki dolabı çocukların oyuncakları için kullanıyorum.pek düzenlenecek şey yok.

Maralım vallaha görevler süper geliyor senden :) amma velakin sanırsam bugün herkes makineye koymuş benim gibibende makinede yıkıyorum çamaşır suyunu koyuyorum bütün bardaklar içinde değil tabiki de kalanları koyalım ozaman kaşıklarda tabiki

Ben de akşamdan koymuştum bardakları... sabah bulaşık makinesine indirdim ordada yıkadım. Ben de yapmış oldum

canım ellerine sağlık, ödevini yaptıktan sonra listeye ismini ekleyebilirsin

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-Seyhan77
2-anka_misali

dagci canım ellerine sağlık, eski günlük ödevleri boşver, haftalıklara bak yeter ki başlamışsın zaten

Nego canım senin de ellerine sağlık ama eskileri boş verin her gün yeni bir sayfa açalım kendimize

canım şimdi ben senin nelerine artı koyayım kafam karıştı

Ben de gitmeden çamaşır suyuna basıp yikamistim çay bardaklarini ve çatal kaşıklari lavaboyu temizlerim eve gidince bugün ilk iş günü işe gelmeyi unutmuşum resmen :) ev hanimligi iyiydi yaaa

BUGÜNKÜ GÖREV
Çay bardaklarını ve kaşıkları çamaşır suyuna yatırmak, yapabilen tüm bardaklar, o yoksa lavabo ya da kuvet ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-Seyhan77
2-anka_misali
3- Areser

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…