Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann

Ocak silindi,aspiratör silinip yağlandı. :))

Ellerine sağlık canım, listeyi son yayınlayan kişinin mesajına cevapla deyip adını ekleyebilirsin listeye

@seyhan77 nerdesin canım sen yaparsın ödevini?

Koalina gel gel yeni ödev var, sonra diyorsun yok bildirim gelmedi, yok şöyle oldu böyle oldu

Ay evet bugün mutfağın avizesini sildim hep kuş tüycükleri olmuştu ama benimki yapraklı basit bir lamba, avize de diyemem sayılır mı

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina

Ay evet bugün mutfağın avizesini sildim hep kuş tüycükleri olmuştu ama benimki yapraklı basit bir lamba, avize de diyemem sayılır mı

sayılır sayılır, benimki de basitti yanına bir de oturma odası kattım ama kolay oldu tabii

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina

sayılır sayılır, benimki de basitti yanına bir de oturma odası kattım ama kolay oldu tabii
Ben bişey katamadım, yine kafes temizle evi sil-süpür ve yemek, yarına hazırlık derken gün bitiverdi. Kayınvalidemler de bizde, yarın ben işe gideyim geldiğimde evi dip-köşe temizlemiş olur

Bende boya badanaya başladık nihayet tavanlar bitti bugün tabiki naz da bitti dip köşe ev temizlendi bir tek avizeler kaldı birazdan da yatak odasıyla salonu silicem avizeleri ozaman eklerim listeye

Selam kızlar ancak döndüm eve, günlerdir uzaktayım. Özlemişim evimi ya. Artık işlere başlarım. Günlük ödevi yapayım diye baktım ama benim hiç avizem yok. Haftalık ödevlere bakayım artık, hepinize kolaylıklar dilerim

Kuzum kuE="NAçok yorumcuydust: 42773172, member: 90330"]BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina
6-naz__24

4 tane sildim benimkiler tekli sarkıt kolay oluyor mutfak zorladı ama az yağlanmış

Hadi Feraceli nerdesin kız [/QUOTE]
Kuzum kurban cok yorucuydu bizim öyle oluyor yıllardır baya yorgunum hem ruhen hem bedenen kendime gelemedim

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina
6- naz__24
7- eshma
8- feraceli

Neyse pazar pazar 8'de güzel bir rakam
Nihayet evime dondum..
Evdeku en kucuk avizeyi sildim yorgunluktan perisan haldeyim.. Bavul ac yika yerlestir,bir de ustune banyo tuvalet temizledim
Amaaaa oyle siradan bir tum zlik degil, banyo banyo olali; boyle temizlik gormemistir.kuvet,dusakabin,duvarlar,banyo dolabi ic dis misss gibi oldu
Daha yapilacak cok is var cooook..
Bu arada yazamadim dun, ekmeklik yok ama utu yaptim. Yarinda haftalik gorevlere basliycam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…