Küllerden Doğmak Vol.2

İyi akşamlar arkadaşlar. Bomba gibi bi topik olmuş ben de katılmak istiyorum. Bu güne kadar neler yapıldı acaba listeniz var mı?

İyi akşamlar arkadaşlar. Bomba gibi bi topik olmuş ben de katılmak istiyorum. Bu güne kadar neler yapıldı acaba listeniz var mı?

Bunlar haftalık yaptıklarımız canım
2eklenecek.png

Bunlar da günlüklerimiz

1eklenecek.png

Canım yeni haftayla başlayabilirsin, geriye dönük yaptığında buraya yazmana gerek yok, azerin'in günlük işler konusu var oraya yazabilirsin :KK50:

Bunlar da üyelerimiz

TAM 34 (OTUZ DÖRT) KİŞİ :)

chentiq
yesa1
eflalim
ayseyma
cnntrm
eniyikadınoyuncu
dağcı
2kediannesi
naz_24
feraceli
sosyoloji12
anathema8
ftemiz
denizyagmur4
catuke
seyhan77
yesilkubbe
areser
koalina
kalinkaselin
statistician
Mirjam
_atalente
kelebek25
maral
zambak86
ultraanne
eshma
kayacans
bi kahve
bendimahdi
esrb
ayaman
anka_misali

Bir de kuralları hatırlatalım, özet geçelim :KK19:

1- GÜNLÜK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ BURAYA YAZMIYORUZ SADECE ÖDEVLER VE GÖREVLER HAKKINDA PAYLAŞIM YAPIYORUZ

2- ÖDEVLERİ AKSATMIYORUZ

3-HAFTALIK GÖREV BİLDİRİMİNİ CUMA GÜNÜ YAPIYORUZ.

4-LİSTEDEKİ ARKADAŞLARDAN SABAH 4'TEN SONRA İLK GELEN GÖREV VEREBİLİYOR.

5-GÖREVLER AĞIR GÖREVLER OLMUYOR, "TÜM" YERİNE "3" "5" GİBİ SAYILARI KULLANIYORUZ. TÜM KAPILARI SİLMEK YERİNE 3 KAPI SİLMEK GİBİ.

6. HAFTALIK 4 ÖDEVİMİZ VAR VE TAMAMLAMAK İÇİN 7 GÜNÜMÜZ, GÜNLÜK 1 ÖDEVİMİZ VAR, BUNU DA YENİ GÖREV GELENE KADAR TAMAMLAYABİLİRİZ.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim arkadaşım. Zaten bayramdan çıktık. Ben listede yapamadıklarımı yapayım. Yeni hafta yarın mı başlayacak.
Ben çok yorgun bitkin oluyorum. Hiç ev işi yapmak gelmiyor içimden motive eder beni de inşallah bu topik.

Teşekkür ederim arkadaşım. Zaten bayramdan çıktık. Ben listede yapamadıklarımı yapayım. Yeni hafta yarın mı başlayacak.
Ben çok yorgun bitkin oluyorum. Hiç ev işi yapmak gelmiyor içimden motive eder beni de inşallah bu topik.

Yeni hafta cumartesi güneşin ilk ışıklarıyla başladı canım, cumaya kadar vaktin var, 4 büyük görev için. :KK50:

Onun dışında günlük ödevler var, onu da yarın sabah kontrol edersin, sabah erkenden veriliyor. :21:

Tekrardan hoşgeldin aramıza :KK55:

O zaman önce dünü kapatalım

DÜNKÜ ÖDEV

Ekmeklik temizlemek eğer yoksa 5 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- Naz_24
3- anathema
4- ayseyma
5- Areser
6- kelebek25
7- MaRal_

Ooooo iyiymiş canım 1 tane sileceğiz demi :KK49: tam ihtiyaç ve gözüme takılıp duruyordu o_O
sabah oglani emzirince salona soyle bi bakdim kafami kaldirip avize gordum :))
yarina gelebilirsem ilk harika bi fikrim var ama bilmiyorum daha once yapildimi , yapildiysada olur demi ?

Bazaaltı tamamdır işde resmi zaten yazın başında temizleyip düzenlemişdim bugün tekrar elden geçirdim :KK76: image.jpg

4 adet sandalyemide sildim:KK73:

Kaldı 2 görev onlarda en zoru zaten televizyon ünitem var sıra onda ama ancak Salı günü yapıcam Hoppa

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina
6- naz__24
7- eshma
8- feraceli
9- sosyoloji12
10-maral

Bunlar haftalık yaptıklarımız canım
Eki Görüntüle 1640864

Bunlar da günlüklerimiz

Eki Görüntüle 1640869

Canım yeni haftayla başlayabilirsin, geriye dönük yaptığında buraya yazmana gerek yok, azerin'in günlük işler konusu var oraya yazabilirsin :KK50:

Bunlar da üyelerimiz

TAM 34 (OTUZ DÖRT) KİŞİ :)

chentiq
yesa1
eflalim
ayseyma
cnntrm
eniyikadınoyuncu
dağcı
2kediannesi
naz_24
feraceli
sosyoloji12
anathema8
ftemiz
denizyagmur4
catuke
seyhan77
yesilkubbe
areser
koalina
kalinkaselin
statistician
Mirjam
_atalente
kelebek25
maral
zambak86
ultraanne
eshma
kayacans
bi kahve
bendimahdi
esrb
ayaman
anka_misali

Bir de kuralları hatırlatalım, özet geçelim :KK19:

1- GÜNLÜK YAPTIĞIMIZ İŞLERİ BURAYA YAZMIYORUZ SADECE ÖDEVLER VE GÖREVLER HAKKINDA PAYLAŞIM YAPIYORUZ

2- ÖDEVLERİ AKSATMIYORUZ

3-HAFTALIK GÖREV BİLDİRİMİNİ CUMA GÜNÜ YAPIYORUZ.

4-LİSTEDEKİ ARKADAŞLARDAN SABAH 4'TEN SONRA İLK GELEN GÖREV VEREBİLİYOR.

5-GÖREVLER AĞIR GÖREVLER OLMUYOR, "TÜM" YERİNE "3" "5" GİBİ SAYILARI KULLANIYORUZ. TÜM KAPILARI SİLMEK YERİNE 3 KAPI SİLMEK GİBİ.

6. HAFTALIK 4 ÖDEVİMİZ VAR VE TAMAMLAMAK İÇİN 7 GÜNÜMÜZ, GÜNLÜK 1 ÖDEVİMİZ VAR, BUNU DA YENİ GÖREV GELENE KADAR TAMAMLAYABİLİRİZ.

aaaa diğer göreve gelene kadar yapabiliyo muyuz günün görevini yani 12 de zamanımız dolmuyo ozaman heyyooo:))
bu arada görev ödev çok karışıyor haftalık olanlar görev günlük olanlar ödev değil miydi yaaa :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina
6- naz__24
7- eshma
8- feraceli
9- sosyoloji12
10-maral
11- yesilkubbe

Bu gün akşam üzeri geldik evimize. gelir gelmez ödeve baktım, biraz önce yaptım. artık tam gaz buradayım inşaallah.

sabah oglani emzirince salona soyle bi bakdim kafami kaldirip avize gordum :))
yarina gelebilirsem ilk harika bi fikrim var ama bilmiyorum daha once yapildimi , yapildiysada olur demi ?

Şu an için yapılan ödevleri vermemeye çalışalım canım, baktık kalmadı bir şey başa döneriz :KK50:

Bazaaltı tamamdır işde resmi zaten yazın başında temizleyip düzenlemişdim bugün tekrar elden geçirdim :KK76:Eki Görüntüle 1640917
4 adet sandalyemide sildim:KK73:
Kaldı 2 görev onlarda en zoru zaten televizyon ünitem var sıra onda ama ancak Salı günü yapıcam Hoppa

oooooooooooooohh naz maşallahın var valla :nazar: 4'te 2 yapmışız :KK19:

ama dünkünü dün yapmıştım bildirimi bugün verdim ben bananeee, bugünkü de tamam :KK66:

Bendimahiiiiiiiiiiiiiiiiii kuzum artık ekle adını şu listelere, bildirim yapma, sadece cuma günleri yaparsın bildirimi. :KK49: en son kişinin mesajına cevapla diyeceksin, en alta adını yazacaksın. :KK66:

Günlükler ödev, haftalıklar görev :KK76:

ÖNCE DÜNÜ KAPATALIM

DÜNKÜ ÖDEV

1 avize silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
yesa1
2- areser
3- anathema8
4- ayamann
5- koalina
6- naz__24