Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kuru bakliyat dolabını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser
5-cnntrm

Ben de yaptım odevimi annemin evinde 2 gün önce mutfak komple elden geçtiği için çok kolay oldu :)))

Tabletten kopyalama yapamıyorum, dün ki ödevi yaptim8, cumartesi günü hastaydim yemek yapmak ev tolamak çocuk bakmak dışında bir iş yapamadım, ödevi de görmeyince yapamadım , bugün temizliyim bende çamaşır makinesini :)

Haftalık göreve gelince mutfak çekmecesi düzenleme tamam, eksik temizlik bezi tuvalet kağıdı işi de tamam, yatak odası çekmecelerini geçen hafta düzenledim ama bende bugün kıyafetleri yeniden düzenlerim:) portmantoyu de bugün hallederim inşallah, yani 2 de 2 şimdilik görevim tamam

Çamaşır makinesini bugün temizleyince ödev yapmış sayilsam:) hastaydım neticede:)

6- eflalim
7-eniyikadinoyuncu

Ben geçenlerde bakliyat dolabini bosalttim , sildim. Kavanozlarin hepsini yikadim yaklasik 15 tane. Hepsini doldurdum. Kışa hazırım.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser
5-cnntrm
6-catuke
7 - eflalim
8 - eniyikadinoyuncu
9-ftemiz

Nego ödev güzelmiş canim çiçekler bayram edecek

Selam kızlarrr :) Ben bu haftaki görevlerin hepsini cumartesi günü yaptım. :) Hem bayram temizliği hemde görevler tamamlanmış oldu. :) Cuma gününün kombi silmek görevinide yapmıştım ama yazamadım :) Ben haftaya pazartesiye kadar giremem büyük ihtimal ama sonra buralardayım :) Görevlerimde tamam olduguna göre listeye girmeye hak kazanmışımdır umarım

Böyle devam et canım listenin en başına yazarız ayıp ediyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…