Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinesini silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-anathema8
2-seyhan77
3-yesa1
4- areser
5-2kediannesi
6- catuke
7-naz__24

Ohhhh mis gibi oldu makinem resimde atacakdım ama bu esimin tlf ve çok illet bişeyYarınki ödevi verecek olan arkadaş lütfen insaflı ol pazar diye gaz vermeİyi geceler

Aaaa... Benim adim niye yookkk bunlari bende yaptim hatta resimlerle paylastim ben sadece ikinci haftanin gorevlerini yapamadim ama onuda yapicam bu hafta insallah

Selam kizLar bende yapamadim bugunku odevimi Kayinvalidelere misafir geldi burun gun ordaydim azonce geldim inanin cok yorgunum helem yaticam ama sabah ilk isim onu yapmak olacak insallah..

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamasır makinesini silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-anathema8
2-seyhan77
3-yesa1
4- areser
5-2kediannesi
6- catuke
7-naz__24
8-denizyagmur
9- statistician

kizlar sayilir mi bilmem.ama ben odevimi dün yapmıştım. Ama tv karsisinda uyuyakalinca yazamamisim..bi de tel.den girmek çook oluyor Gercekten ya

Ben makine temizlerken deterjan kısmını cikarip yikiyorum, camini ictem distan siliyorum, üstünü siliyorum o kadar,birde senede bir kere alttaki hazneyi actiriyorum esime birsey kaçmış mi diye..icini hic temizlemedim simdiye kadar

günaydin kizlar ödev iyimis ama benimki düzenli zaten izinden gelince yapmistim

Canım benimki de düzenliydi ama eksikler vardı, onları aldım, tamamladım, dışını da sildim pek güzel oldu.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kuru bakliyat dolabını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1

O zaman bir de resim geliyorrrrrrrrrrr

Inanamıyorum kimse ödev vermemiş mi?

O zaman bir ilki gerçekleştirip ben ödev veriyorum

Kuru bakliyat dolabını düzenlemek geldi aklıma ama umarım iyi bir ödev olur
Sabah 4 de girdim topiğe eşim geç geldi,vericek ödev bulamadım sabah gelen versin dedim gari
Günaydınnnnn kızlar ben gider

Hahaha sağol kuzum inşallah geçer iş yapamıyorum delircem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…