Küllerden Doğmak Vol.2

[QUOTE="yesa1, post: 42703197, member: 1926için rayaa yapma bugün de boşver gitsin [/QUOTE]
Dayanamadım kalktım hasta hasta yaptı. Ohh içim rahatladı ama

merhaba kızlar bende dünden beri rahatsızım diyetteyiim kilo vermem gerekiyor tüp bebek için ve tabi sağlığım için. diyetsiyen kontrolunde veriyorum ama yinede halsiz düştüm dün ve bugün. ödevimi yapamayacağım haftalıklarıda yaparım dedim ama onlarda kalacak bu yüzden yarında zaten şehir dışına çıkıyoruz evde değilim. forumada giremem yüksek ihtimal gelince görüşürüz herkese şimdiden Hayırlı Bayramlar. kendinize çok iyi bakın kızlar Sizlerle tanıştığım için çokkk mutlu oldumm

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kuru bakliyat dolabını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina

Ben haftalık görevleri bitirdim bugün, dünkü çamaşır makinesi silme görevini de bugün yaptım. Daha neler neler yaptık yorgunluktan öldüm

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kuru bakliyat dolabını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24

Bende şimdi yapdım ödevimi işde Buda resmi kuru bakliyat için 3-4 adet kavanoza ihtiyacım var bir kaç çeşit daha var ama koyamıyorum yesa senin Takımı beğendim çok güzel kapakları pas yapıyormu

Yok canım yaa hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım

Benimde odev tamam yarınki ödevi ben vermek istiyorum inşallah aklımda çok güzel bişey var bakalim:)

Hadi Anathema o zaman senden bekliyoruz bir atak

Selam kizlar ben bugunde odevimi yapamadim sabah mutfagimi dolaplarini felan temizledim evi supurup sildim derken catkapi misafir geldi suan dag gibi bulasik ve 5 cocugun savas alanina cevirdigi Ev beni beklemekte ama yarin bugun evdeyim ve insallah butun islerimi yapicam dunun ve bugunun odevinide tamamlayacam insallah..

merhabalar benide kaydetseniz eğer yapamazsan beni rezil edin çünkü gerçekten desteğe ihtiyacım iş başlıycak ev iş çocuk bi düzen olmayınca olmuyor bu haftaki görevler süper yapmam gerekenler zaten ben resim atamıyorum fakt yaptığımda yazarım biraz teknoloji özürlüyüm çünkü LÜTFEN BENİDE ALIN okudum herseyi deneme haftasınada hazırım haber bekliyom siz güzel hanımlardan

Canım benim makinede temiz kazan programı var arada bir limon tuzu koyup o programda calıstırıyorum.
Sende limon tuzu koyup yıkama yap hızlı programda istersen

bendimahi bu sana canım

@kayacans iyi tatiller ve iyi bayramlar canım bekliyoruz dönüşte
valla haklısın gülüm adapte olamadım yaa tatil dönüşü ev temizliği çamaşır derken yorgunluk da var ve bi de hastayım bugün sayfaya bakamadım bile yeni geldim inşallah ayak uydururum en kısa zamanda

Hoşgeldin canim aramıza sayfa 1 ve sayfa 130 oku. Ve düzenli odev yap. Yarın ilk günün çok önemli. Mutlaka listede adını görelim

Tamam canım en kisa zamanda

geçmiş gün ödevleri sonradan yapılırsa artı oluyor mu?

Yok canım malesef

Kolay gelsin canım sana yarın yaz mutlaka haftalik ödevler hakkında

Iyi geceler kızlar benim de bakliyat dolabım düzenliydi zaten her zaman boşalınca yıkar içini öyle doldururum
Bugun ki ödevi de kendi evinde olmasa bile kız kardeşimin evinde yaptım o yüzden ödevi yapmış kabul ediyorum kendimi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…