Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kuru bakliyat dolabını temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser

Bu benim kendi bakliyat dolabı. Kız kardeşinde unuttum çekmeyi
yesa yesa kavanozlarımız aynı
image.jpg

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser
5-cnntrm

Ben de yaptım odevimi annemin evinde 2 gün önce mutfak komple elden geçtiği için çok kolay oldu :)))

Tabletten kopyalama yapamıyorum, dün ki ödevi yaptim8, cumartesi günü hastaydim yemek yapmak ev tolamak çocuk bakmak dışında bir iş yapamadım, ödevi de görmeyince yapamadım , bugün temizliyim bende çamaşır makinesini :)

Haftalık göreve gelince mutfak çekmecesi düzenleme tamam, eksik temizlik bezi tuvalet kağıdı işi de tamam, yatak odası çekmecelerini geçen hafta düzenledim ama bende bugün kıyafetleri yeniden düzenlerim:) portmantoyu de bugün hallederim inşallah, yani 2 de 2 şimdilik görevim tamam

Çamaşır makinesini bugün temizleyince ödev yapmış sayilsam:) hastaydım neticede:)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser
5-cnntrm

Ben de yaptım odevimi annemin evinde 2 gün önce mutfak komple elden geçtiği için çok kolay oldu :)))

6- eflalim
7-eniyikadinoyuncu

Ben geçenlerde bakliyat dolabini bosalttim , sildim. Kavanozlarin hepsini yikadim yaklasik 15 tane. Hepsini doldurdum. Kışa hazırım. :KK45:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1
2-Koalina
3-naz__24
4-Areser
5-cnntrm
6-catuke
7 - eflalim
8 - eniyikadinoyuncu
9-ftemiz

Nego Nego ödev güzelmiş canim çiçekler bayram edecek:KK60:

Selam kızlarrr :) Ben bu haftaki görevlerin hepsini cumartesi günü yaptım. :) Hem bayram temizliği hemde görevler tamamlanmış oldu. :) Cuma gününün kombi silmek görevinide yapmıştım ama yazamadım :) Ben haftaya pazartesiye kadar giremem büyük ihtimal ama sonra buralardayım :) Görevlerimde tamam olduguna göre listeye girmeye hak kazanmışımdır umarım :KK70:

Selam kızlarrr :) Ben bu haftaki görevlerin hepsini cumartesi günü yaptım. :) Hem bayram temizliği hemde görevler tamamlanmış oldu. :) Cuma gününün kombi silmek görevinide yapmıştım ama yazamadım :) Ben haftaya pazartesiye kadar giremem büyük ihtimal ama sonra buralardayım :) Görevlerimde tamam olduguna göre listeye girmeye hak kazanmışımdır umarım :KK70:

Böyle devam et canım listenin en başına yazarız ayıp ediyorsun :KK50:

X