Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kizlar. Tatil guzel geciyor. Yazilanlarin hepsini okuyamadim ama odevlerinizi de yaptiklarinizi da gordum. Masallah hepinize. Yeni gelenlere de hosgeldiniz diyorum.

Ben yokken ne konustunuz bilmiyorum ana bu haftayi bayram tatili yapalim. Tatile gidecekler olabilir aile ev gezmeleri olabilir. Herkesin evi farkli ihtiyaclari farkli.

Bu haftanin listesini yazmissin eline saglik yesa yesa ama beni izinli yazsan? 0 lar hic hos gözükmüyor :KK43:

canım çok kolay 4 ödev ayarladık tatil dolayısıyla :cool: Özelden mesajlaştık :confused:

Seni de listeden çıkarmak hiçççççç içime sinmeyecekti o yüzden öyle oldu :KK68:

Bu arada iyi tatilllerrrrrrrrrr :KK50:

KIZLARRRRRRRRRRRRRRR O ZAMAN YENİ HAFTAYA BAŞLAYALIM MI ARTIKKKKKKKKKKKKKK

Bayram dolayısıyla görevlerimiz şu şekilde

4 sayısını bozmayalım dedik

GÖREV 1: portmanto dolabını ya da ayakkabılığı düzenlemek ve temizlemek
GÖREV 2: tuvalet kağıdı,peçete,havlu,şampuan,duş jeli,sabun alimünyum folyo vs stoğunu kontrol etmek, bunları koyduğumuz yerleri düzenlemek, temizlemek, poşetleri derlemek toplamak atmak
GÖREV 3: 2 adet mutfak çekmecesi / dolabı / rafı düzenlemek
GÖREV 4: 2 yatak odası çekmecesi / dolabı / rafı düzenlemek

zambak86 zambak86
mirjam mirjam
U ultraanne
tencerekapakmisali tencerekapakmisali
eshma eshma
@__ATALANTE
@kayacans
@Bi kahve
@eflalim
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
Evelynn Evelynn
NAZ24 NAZ24
Feraceli Feraceli
E Etabiti
A anathema8
ftemiz ftemiz
D denizyagmur4
catuke catuke
Findikfaresi123 Findikfaresi123
yesilkubbe yesilkubbe
areser areser
Koalina Koalina
kalinkaselin kalinkaselin

canım çok kolay 4 ödev ayarladık tatil dolayısıyla :cool: Özelden mesajlaştık :confused:

Seni de listeden çıkarmak hiçççççç içime sinmeyecekti o yüzden öyle oldu :KK68:

Bu arada iyi tatilllerrrrrrrrrr :KK50:
Kizlar yapmadan yazmak istemedim. .
banyo ve mutfak dolapları tamam, evraklar faturalar tamam. Koltukları silemedim sabah yapmaya calisicam ama artı koymayin nolur nolmaz..
günlük ödevi de benim kombim dolapli olduğu için, içini değil dolabini sildim olur mu ?

Kizlar yapmadan yazmak istemedim. .
banyo ve mutfak dolapları tamam, evraklar faturalar tamam. Koltukları silemedim sabah yapmaya calisicam ama artı koymayin nolur nolmaz..
günlük ödevi de benim kombim dolapli olduğu için, içini değil dolabini sildim olur mu ?

canım ya ellerine sağlık ben de hiiçç bildirim yapmadın diye haftalıkları yapmadın sandım :KK42:

Olur olur süper olur ekledim hemen :KK71:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician

hadi kızlar yok mu arttıran :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Selam kızlar
Kombim olmadıgı için onun yerine bugun davlumbazımı sildim

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi

canım ya ellerine sağlık ben de hiiçç bildirim yapmadın diye haftalıkları yapmadın sandım :KK42:

Olur olur süper olur ekledim hemen :KK71:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician

hadi kızlar yok mu arttıran :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kombi silindi sahip :KK66:
Kapali balkonda oldugundan,bez bile kirlenmedi :KK66:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12
9-naz__24

Ödevi ben verdim ama sonlara kaldım :KK43:neyseki sildim.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12
9-naz__24
10-mirjam

kombi dediginiz ketelmi acaba :KK64: kusura bakmayin turkcem pek iyi degilde:cry: evin suyunu isitan sey kombiyse ici silinmiyor ama uzerini ve tuslarinin oldugu kismi sildim:KK48:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12
9-naz__24
10-mirjam

kombi dediginiz ketelmi acaba :KK64: kusura bakmayin turkcem pek iyi degilde:cry: evin suyunu isitan sey kombiyse ici silinmiyor ama uzerini ve tuslarinin oldugu kismi sildim:KK48:

ayy canım dur ben sana bir güzellik yapayım

20150918_223950[1].jpg

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12
9-naz__24
10.koalina
11-mirjam

Kızlar bu arada konu dışı ama nevresimleri ve çarşafı yastık kılıfının içine geçirme yöntemini yaptım, pek içime sindi, diğer topik geldin bir bakın yahu :KK49:

ayy canım dur ben sana bir güzellik yapayım

Eki Görüntüle 1635871

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser
6-statistician
7-2kediannesi
8-sosyoloji12
9-naz__24
10.koalina
11-mirjam
evet galiba buuuuu:rolleyes::rolleyes::rolleyes: sozlukten baktim sabah :KK48: ama emin olamadim sagol canim sayende bir kelime daha ogrendim:oops: ay birde ben turkce ders veriyorum cok utandim kendimden:KK23:

evet galiba buuuuu:rolleyes::rolleyes::rolleyes: sozlukten baktim sabah :KK48: ama emin olamadim sagol canim sayende bir kelime daha ogrendim:oops: ay birde ben turkce ders veriyorum cok utandim kendimden:KK23:

Merak etme canım ben de üzerini sildim, içini açıp eşim temizleyebiliyor ya da kombi bakımı adı altında gelip temizleyen servisler de var ama eşim kış gelmeden yapar inşallah :KK66:

Merak etme canım ben de üzerini sildim, içini açıp eşim temizleyebiliyor ya da kombi bakımı adı altında gelip temizleyen servisler de var ama eşim kış gelmeden yapar inşallah :KK66:
ay cok komik sabah esime soruyorum kombi ne diye :KK70: adam mikridalga galiba diyor :KK70: :KK70: :KK70: kombili mikro dalga firinlar varya hani buharla pisiren mikro dalga kesinlikle o diyo.. cok gulduk yaa..

X