Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kızlar
3-4 gündür banlıydım ya bugun gelebildim. Tabi kaçırdığım çok şey oldu.
Neyse bugun tekrar döndüm bayram temizliğine başlıyorum bugun. Aradan cıkarırım görevleri de.

NAZ24 NAZ24 canımmmmmmmmm ben dolaplarına bayıldım rengine pek güzelmiş yaaa :KK50:

Evelynn Evelynn canım geçen haftaki ödevlerden yaptığın oldu mu?

Yeni görevler bugün geç saatte ya da yarın erkenden gelecek inşallah :KK50:
Canım ben beğenmiyorum :KK43: kağıt aldım üzerlerini kaplıcam ama eşim olmadan yapamadım yapınca resim atarım yine :KK51:

Bugünkü ödev: Kombiyi silmek

ODEVINI YAPANLAR:

1-cnntrm

Bugünkü ödev tam denk geldi süper :)) bizim kombi mutfakta ama yol yapım çalışması olduğundan toz içinde kalmıştı mis gibi oldu

NAZ24 NAZ24 canımmmmmmmmm ben dolaplarına bayıldım rengine pek güzelmiş yaaa :KK50:

Evelynn Evelynn canım geçen haftaki ödevlerden yaptığın oldu mu?

Yeni görevler bugün geç saatte ya da yarın erkenden gelecek inşallah :KK50:

Canım aklımda kaldıgı kadarıyla 2sini yaptım. Mutfak dolaplarını sildim ve koltukları yıkattırdım.
Ama diğer 2sini hatırlayamadım banlı oldugum içinde girip bakamadım. Onlar kaldı

Canım ben beğenmiyorum :KK43: kağıt aldım üzerlerini kaplıcam ama eşim olmadan yapamadım yapınca resim atarım yine :KK51:

Ben de eski bir komodinimiz var onu kaplıcam yapışkan folyoyla. İyiki icat etmişler şunu yaa

Evet canım geçen haftadaki görevlerden yaptığın olmadığı için seni ekleyemeyeceğim ama gelecek haftadan itibaren sen de katılırsın :)

GÖREVLERDEN TEK BİRİNİ BİLE YAPSANIZ LİSTEYE EKLEYECEĞİM

şu an için listede
yesa yesa
Nego Nego
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
Evelynn Evelynn
NAZ24 NAZ24
Feraceli Feraceli
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
D denizyagmur4
catuke catuke
Findikfaresi123 Findikfaresi123
yesilkubbe yesilkubbe
areser areser
Koalina Koalina
kalinkaselin kalinkaselin

Diğer arkadaşların mazaretleri olabilir, gelecek hafta hemen tekrar ekleriz listeye, hiiiiç sıkıntı olmazzz :KK49:

Canım ödev numaralarını bilmiyorum ama cumartesi günü anneme geldiğim için sadece iki ödevi yapabildim
1- mutfak dolaplarinin dışı silindi
2- koltuklar silindi
Günlük ödevlerden de
Halı silme
Kombi silme yapabildim :KK43: ceyiz sermeydi düğün öncesi temizlikti derken sürekli temizlik ve düzen işi yapıyorum ama ödev listeleriyle uyusmuyor yaptığım işler :KK43:

Canım bugün haftanın son günü, biz 4 maddeyi tamamladık, istersen o 4 maddeyi de yazayım ama tek bir günün var zor olur, yarın sabah yeni görevler ile başlamaya ne dersin :KK53:

Ellerine sağlık canım, bayram arası normal, hiç sıkıntı olmaz :KK19:

O zaman söyle mi oluyor
Yesilkubbe: Mutfak dolap ve kanepe hariç tam :KK50:

aaaaaaaaaaaaaaa kombi temizlemek mi hiç aklıma gelmemişti:KK53::KK53: teşekkürler naz_24 :-)
olur tatlım tabi,,yeni görevler cumartesi mi veriliyor?

kizlar banyomda tertemiz mutfak dolaplarida tamam haftalik ödevler bitmistir yeni görevlere hazirim efem:KK52:

Süpersin seyhancım :KK50:

Canım aklımda kaldıgı kadarıyla 2sini yaptım. Mutfak dolaplarını sildim ve koltukları yıkattırdım.
Ama diğer 2sini hatırlayamadım banlı oldugum içinde girip bakamadım. Onlar kaldı

Tamam canım o ikisine artı koydum ben :KK76:

Aa benim kombim yok napçam

İhtiyacın olan bir sey yapabilirsin canım, ütü gibi :KK49:

Canım ödev numaralarını bilmiyorum ama cumartesi günü anneme geldiğim için sadece iki ödevi yapabildim
1- mutfak dolaplarinin dışı silindi
2- koltuklar silindi

Tamam canım ekledim listeye yaptıklarını :KK49:

Selam kızlar haftalık ödevlerden koltuk silme işi de bitti cok şükür haftalık bütün ödevleri bitirdim :KK49::KK49::21::21:

maşallah maşallah :nazar: Bir 4'te 4 daha :KK49:

olur tatlım tabi,,yeni görevler cumartesi mi veriliyor?

Bugün geç saatte ya da cumartesi erkenden canım:KK50:

O ZAMAN GELSİN BU HAFTAKİ LİSTEMİZ :nazar:
HERKESİN ELLERİNE SAĞLIK:nazar:

KÜL KEDİLERİ*MUTFAK DOLAP DIŞINI SİLME*BANYO DOLAP DÜZENLEME*2 ADET KOLTUK SİLME*OFİS-EVRAK-CALIŞMA ODASI DÜZENLEME
chentiq0000
yesa11111
cnntrm1010
ayseyma1101
eflalim1101
kalinkaselin0110
eniyikadinoyuncu0001
dagcı1111
2kediannesi1010
naz_241111
feraceli1111
sosyoloji121111
anathema81111
ftemiz1110
denizyagmur41010
catuke0100
seyhan771111
yesilkubbe0101
areser1111
koalina1111

İsmi listede olması gerektiği halde yani ödevlerden en az birini yaptığı halde listeye eklemediysem yazın mutlaka kızlar :KK5:

chentiq chentiq
Nego Nego
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
Evelynn Evelynn
NAZ24 NAZ24
Feraceli Feraceli
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
D denizyagmur4
catuke catuke
Findikfaresi123 Findikfaresi123
yesilkubbe yesilkubbe
areser areser
Koalina Koalina
kalinkaselin kalinkaselin

Son düzenleme:
Tabletten yazıyorum kopyalayamiyorum, günün ödevi kombi silmeyi yaptım

Haftalık görevleri 4 te 4 yapmış bulunmaktayım:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1

hadi kızlar yok mu arttıran :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Selam kizlar. Tatil guzel geciyor. Yazilanlarin hepsini okuyamadim ama odevlerinizi de yaptiklarinizi da gordum. Masallah hepinize. Yeni gelenlere de hosgeldiniz diyorum.

Ben yokken ne konustunuz bilmiyorum ana bu haftayi bayram tatili yapalim. Tatile gidecekler olabilir aile ev gezmeleri olabilir. Herkesin evi farkli ihtiyaclari farkli.

Bu haftanin listesini yazmissin eline saglik yesa yesa ama beni izinli yazsan? 0 lar hic hos gözükmüyor :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Kombiyi silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-cnntrm
2-anathema8
3-eflalim
4-yesa1
5- areser

hadi kızlar yok mu arttıran :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

X