Küllerden Doğmak Vol.2

yesa canım sorma iki gündür elektrik yok, sabah gidiyor akşam geliyor bebe akşam nete giremiyorum, haliyle iki günlük ödevden haberim yok, bolca temizlik yaptım bayram temizliği bitmiş oldu, camlar ve kapılar kaldı:) geçmişi okuyum

Bu arada mutfak dolaplarımi sildim, ivir zivir evrak kutumu düzenledim diğer görevleri hatırlamıyorum bakayım da yapmışimdir ne olsa genel temizlik yaptım:)

Bugün ki ödev en az bir cam silmek:)

E ben bu haftanın görevlerini yapmışım ki:) koltuk slme kalmış

Aaa dün ki ödev fırın silmekmis:) ben dün sildim, fırın, buzdolabı, mutdak dolapları bulaşık maknesini dün hep hallettim: dün ki odevide yapmışim yani:)

Canım sen sil camını bugün o zaman cam silme ödevi verildi. Şu an için farklı odev vermeye çalışalım.

05.10 da ilk ben geldim. Sen 5.22

Odevimizzzzzz bulasik makinası temizlemek olmayan ocak silebilir

Anladım canım, çok kolay gelsin sana o zaman

Kötü olmuş canım ya elektriksiz hayat pek zor ohhh haftalık görevleri de yapmışsın benim hala 2 tanesi duruyor

Makinemin içi temiz, dışını cifleyeyim bari...Ama eşim olmadan çekip altını temizleyemem
Bir de benim ocak ankastre ve üzerinde su lekesi gibi koyu lekeler var. Kurulasam da var onlar nnasıl giderebilirim?

günaydin kizlar bu hafta kizim hasta malesef birgün bademcikleri sisti ertesi gün disi sisti doktora gittik persembe tekrar gidecez dolayisiyla bu hafta okulada gidemiyo fazla giremiyebilirim ben ama koltuklari sildim mutfak kapaklari evrak dosyamda tamam banyo yarin insallah günlük görevleri yapamayabilirim beni silmeyin olurmu yine gelecem insallah

günaydın kızlar.
fırınım temizdi,sadece kapağını sildim.
bulaşık makinem de dün ocağı silerken silindi.

ben bugün bir cam silmeyi düşünüyorum kendi planım olarak.:)

günaydın..
çalışanlar bu ödevlerini nasıl yapıyor sorması ayıp.
dün inanılmaz başım ağrıyordu ama evde yapılması gereken şeyler vardı. başım mideme vurdu migren gibi sanırım..
yapamadım ve uyudum..

geçmiş olsun canım.
ben akşam yapmaya çalışıyorum genelde.
ya da zaten her hafta sonu toplu yaptığım için her yeri temiz yapılmış oluyor haliyle.

geçmiş olsun canım.
ben akşam yapmaya çalışıyorum genelde.
ya da zaten her hafta sonu toplu yaptığım için her yeri temiz yapılmış oluyor haliyle.
saol canım. ben de okul açılmadan önce toplu bir temizliğe gireceğim mecburen ki okul açılınca bol vakit kalsın çocuğa.

saol canım. ben de okul açılmadan önce toplu bir temizliğe gireceğim mecburen ki okul açılınca bol vakit kalsın çocuğa.
bizim yaz da yoğun geçti.
hiç anlamadım tatili.
yaz okuluna gittiler,şimdi yeni derslerine ön hazırlık olarak çalışıyorlar.
bir de küçüğümüz var.onun da etkinlikleri vs. oluyor.

hiç anlamadım tatili.
Küçük kaç yaşında ki? Özele mi gidiyor hemen başladı??
Benim kızım bu sene son anaokuluna gidecek sonra 1 e başlayacak ama maşallah yeni sistem çok donanımlı. geçen sene bile toplama, çıkarma vs öğreniyorlardı.

Canım sen sil camını bugün o zaman cam silme ödevi verildi. Şu an için farklı odev vermeye çalışalım.

05.10 da ilk ben geldim. Sen 5.22

Odevimizzzzzz bulasik makinası temizlemek olmayan ocak silebilir
Canım ödevim ütü olsun:) vakit kalırsa öğleden sonra cam sileyim, öyle çok ütüm var ki öğlene kadar anca biter

geçmişi tam okumadığım için hangi ödevler verildi bilmiyorum:)

koltuk silersem görevler tamam benim

ha hay bugün miniğim 5 e doğru uyandı geç kaldık o yüzden:)
Anladım canım, çok kolay gelsin sana o zaman

Kötü olmuş canım ya elektriksiz hayat pek zor ohhh haftalık görevleri de yapmışsın benim hala 2 tanesi duruyor
sorma süpüremiyorsun ki silesin mecburen öyle sildim her yeri tabi çok uğraştırdı beni ama değdi mis gibi oldu:)

mutfak düzenimin fotosunu çektim albüme koyarım bakarsınız, eksiklerim çok
Makinemin içi temiz, dışını cifleyeyim bari...Ama eşim olmadan çekip altını temizleyemem
Bir de benim ocak ankastre ve üzerinde su lekesi gibi koyu lekeler var. Kurulasam da var onlar nnasıl giderebilirim?
hiç bir bilgim yok maalesef, hoş geldin bu arada:)
çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin yavruna
günaydın kızlar.
fırınım temizdi,sadece kapağını sildim.
bulaşık makinem de dün ocağı silerken silindi.

ben bugün bir cam silmeyi düşünüyorum kendi planım olarak.:)
hamarat becerikli hatun:) benimde cam silinecek:)

canım artık diyerte başlıyorum seni bulmuşken sorayım callenetics yapayım diyorum çok sıkıcı ama:) ne desin yeni versiyon videolar var mı:)

çalışmıyorum ama geçen haftadan beri oğlumu kreşe götürüp getiriyorum o bile düzenim sarsmaya yetti yetişemez oldum ev işlerine birde bebeğim olunca:) hem çalışıp hem evinin işini kendi yapan hanımlar alkışı hakkediyor

dün benimde baş ağrım tuttu regli dönemi tutar hep, o halde mutfak dolaplarını sildim çok zordu zonk zonk zonkladı başım

Ben detaylı olmadıkça kendim yapmaya çalışıyorum. Ama çocuk olunca daha çabuk kirleniyor ve dağınık duruyor ev.
Allah hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin bebeğini.
Hayat onlarla güzel.

hiç anlamadım tatili.
Canım benim ki başladı kreşe sonunda:) çok şükür eşim ikna oldu

çok hevesli gidiyor, ama iki gündür sende bekle diye ağlıyor, bizim ki malum çok şımartıldı büyükler tarafından ağlayınca her istediğini yaptılar benim olmadığım zamanlarda, sonuç kreşte hep ben bakıyım kitaplara hep ben oynuyum oyuncaklara diyormuş, istediği olmayınca ağlayıp öğretmenine küsüyormuş beni sevmiyorsunuz diyormuş dün öğretmenle uzun uzun konuştuk çok iyi öğretmeni, akşam uyurken onu düşündüm bana kızıyorsunuz diyormuş benim ki, ben huyunu biliyorum oğlumun istediği olmayınca öyle yapar, kesinlikle kızmıyorum size söylediyse o şekilde dedi, bende pek anlatmıyor sadece arkadaşlarım bana oyuncak vermiyor diye anlatıyor dedim, öğretmen beraber aşıcaz bu durumu sizde evde gayret gösterin dedi birde okulun pedagogu varmış çok şükür o kadar aradım koca şehirde yoktu:) onunla da konuşucam ben ona göre yol çizelim, çok zeki oğlunuz faaliyetlerde çok iyi girişken sosyal, ağlayıp istediğini yaptırma huyunu halletmeye çalışıcaz yani:)

çok üzülmüştüm iki gündür ama öğretmen rahatlattı beni, birde etkinlik malzemeleri ne pahalıymış ya hu:) nerdeyse aylık taksidimiz kadar:)

küçük 3 yaşında,kreşe gidiyor 2 yıldır.
biz evde kendimiz yapıyoruz.
büyükler 12 ve 7 yaşında.
evet devlet anaokulları tam 1.sınıfa hazırlık oluyor.

ben de cam sileyim.zaten bayrama kadar birer birer ancak biter.

canım ben call ın süperini yaptığım için ilk video kadar sıkıcı gelmemişti.
şimdi kafamdan yapıyorum,ezberledim artık kaç yıldır.
ve her zaman ki gibi call ile zayıfladım yine bu yaz.
tekrar aramıza gel.küçük grubumuzla çok eğlenceli devam ediyoruz.

geçmiş olsun sana da canım.
kreşe başlamış afacan,hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…